Julia 138-142 – streszczenia odcinków

Co wymyśliła Monika?
Jak zakończy się sprawa Agnieszki? Przeczytajcie streszczenia.

138

Krzysztof, podając się za prawnika, umawia się z Agnieszką na spotkanie. Próbuje jej uświadomić, że musi o wszystkim wiedzieć – jeśli ma ją reprezentować w sądzie. Agnieszka jednak nic mu nie mówi.
Julia próbuje skontaktować się z Jankiem, ale ten od paru dni nie odbiera telefonu.
Maciek odbywa krótkie szkolenie dotyczące obsługi firmowej bazy. Okazuje się, że szefowa jest nim zainteresowana…
Julia mówi Sławkowi o podejrzeniach dotyczących Agnieszki i poczynaniach Maćka. Chłopak wścieka się, gdyż boi się, że jego układ z Turczyńską wyjdzie na jaw. Julia jest zaskoczona jego zachowaniem.
Janek przychodzi do Julii. Mówi jej, że wrócił, bo koniecznie chciał się z nią zobaczyć…

139

Julia spaceruje z Jankiem. Szczerze rozmawiają o swoich uczuciach. Kolejnego dnia umawiają się na randkę. Dziewczyna przypadkowo dowiaduje się, że Janek załatwił rehabilitacje Natalce. Julia wyznaje Kasi, że jest szczęśliwa…
Tymczasem w biurze podróży pojawia się stała klientka Janickich i demaskuje Maćka w obecności Agnieszki. Turczyńska dzwoni natychmiast do Sławka i mówi mu, że muszą się koniecznie spotkać! Agnieszka chce również jak najszybciej złożyć pozew przeciwko Janickim. Dzwoni więc do Krzysztofa i prosi o spotkanie.
Janek z Maćkiem przychodzą do rodziców i mówią im, że Agnieszka jest oszustką. Maciek przyznaje się, że pracuje w biurze podróży, aby obserwować Turczyńską.

140

Kaja i Pola „egzaminują” Krzysztofa przed spotkaniem z Agnieszką.
Tadeusz uważa, że zatrudnienie się przez Maćka w biurze podróży i szpiegowanie Agnieszki było nieodpowiedzialne. Hanna jednak jest po stronie syna.
Tymczasem do Maćka przychodzi szefowa biura i prosi go, aby wrócił do pracy. Przy okazji kobieta poznaje Kamila. Jest zawiedziona, że Maciek ma już kogoś…
Agnieszka zdradza Krzysztofowi, że chciała wyłudzić pieniądze od Janickich. Krzysztof potajemnie nagrywa jej wyznanie.
Monika podsłuchuje rozmowę Julii z kuzynem, który mówi jej, że nagrał Agnieszkę na dyktafon.
Szczęśliwa Julia prezentuje Sławkowi nagranie, które jest dowodem na to, że Janek jest niewinny. Chłopak jest zdezorientowany! Julia zamierza pojechać do Janickich i o wszystkim im powiedzieć. W tym samym czasie Monika jest w drodze do willi. Podsłuchawszy rozmowę Julii z Krzysztofem, postanowił ubiec rywalkę i pierwsza wyznać prawdę Hannie, Jankowi i Tadeuszowi.
Podczas wizyty u Janickich Julia dowiaduje się, że Sławek był wspólnikiem Agnieszki! Julia pyta Sławka dlaczego ją okłamywał. On twierdzi, że zrobił to z miłości do niej…

141

Julia wpada do kliniki, gdzie Tadeusz z Jankiem oczekują na  Sławka. Dziewczyna mówi im, że Malicki przyznał się do wszystkiego. Przy rozmowie obecna jest również Monika, która podjudza atmosferę.
Tadeusz w końcu sam odwiedza Sławka. Miedzy nimi dochodzi do ostrej rozmowy. Janicki żąda aby Sławek zniknął z jego życia.
Malicki próbuje dodzwonić się do Julii. Dziewczyna nie chce z nim jednak rozmawiać.
Janek dziękuje Julii, że wierzyła w niego i odkryła prawdę. Razem idą do kliniki. Bożena widzi jak wchodzą do recepcji, trzymając się za ręce, o czym natychmiast informuje Monikę!
Sławek mówi Agnieszce, że ich układ wyszedł na jaw. Dziewczyna proponuje mu wspólny wyjazd, gdyż jest w nim zakochana.  Malicki daje jej do zrozumienia, że nie jest nią zainteresowany.
Julia czuje się szczęśliwa, bo między nią a Jankiem zaczyna się układać…

142

Julia przeczuwa, że na kolacji Janek wyzna jej miłość! Dziewczyna bardzo przeżywa spotkanie z ukochanym.
Sławek zamieszcza w gazecie przeprosiny. Wyjaśnia również, że Janek nie popełnił błędu lekarskiego.
Tymczasem w klinice pojawia się słynny rajdowiec. Od razu wpada w oko Anicie. Rajdowiec proponuje jej nawet przejażdżkę swoim sportowym samochodem. Igor jest zazdrosny o recepcjonistkę.
Tymczasem Janek wynajmuje mieszkanie. Ma cichą nadzieje, że już niedługo zamieszka w nim z Julią…
Monika podsłuchuje telefoniczną rozmowę Julii z Jankiem. Dzięki temu dowiaduje się, że dziewczyna umówiła się z Janickim w jej ulubionej restauracji. Kosmetyczka jest wściekła. Bożena radzi jej, że jedyną metodą na zatrzymanie Janka jest powiedzenie mu, że Monika jest z nim w ciąży. Ta jednak nie jest przekonana do tego pomysłu…
Maciek spotyka się z Agnieszką. Chce żeby przyznała się do wszystkiego przed Tadeuszem i Hanną. W zamian gwarantuje jej, że nie pozwą ja do sądu.
Julia szykuje się na spotkanie z Jankiem. Jest cała w emocjach. Wychodząc z Fado spotyka Sławka, który chce z nią porozmawiać. Ta jednak nie ma dla niego czasu.
Janek czeka w restauracji na Julię. Wtem w lokalu pojawia się Monika. I wyznaje Jankowi, że jest z nim w ciąży! W tym samym czasie do restauracji wchodzi Julia…

5 odpowiedzi do “Julia 138-142 – streszczenia odcinków”

  1. wiedziałam, że koronną akcją Moniki będzie udawanie ciąży… najbardziej oklepana serialowa zagrywka… słabizna

  2. Mam takie male pytanko… „czy ten serial kiedys sie skonczy?” bo zaczyna byc mega nudny przez to przeciaganie jego zakonczenia.

  3. do końca serialu Monika będzie jeszcze 6 razy w ciąży bo nie sądzę, że wydarzy się coś ciekawszego…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *