Julia 14-20 streszczenia odcinków

Kolejne kłótnie i przeprosiny. Czy Julia i Maciek powiedzą rodzinie o swoim układzie.
Przeczytajcie streszczenia.

14
Julia próbuje dowiedzieć się od Darka, dlaczego Janek tak ostro zareagował na jego widok. W międzyczasie dziewczyna stara się ukryć przed mamą cały układ z Maćkiem. Alicja dochodzi do wniosku, że Julia nie chce jej pokazać swojego miejsca pracy, bo się jej po prostu wstydzi. Wtedy Julia stawia wszystko na jedną kartę i następnego dnia postanawia zabrać mamę i Natalkę do kliniki. Monika wykorzystuję ten moment, aby zaszkodzić Julii.

15
Julia zastanawia się, czy wyznać mamie prawdę o umowie, którą zawarła z Maćkiem. Ma wyrzuty sumienia, że okłamuje najbliższych. Kasia ma problemy z Polą, a Krzysztof jej nie pomaga. Tadeusz dowiaduje się, że mama Julii jest w Krakowie. Zaprasza ją na kolację, ale wieczorem Alicja i Natalia mają wyjechać do Lubawic. Julia postanawia powiedzieć Janickim prawdę.

16
Julia i Maciek chcą wyznać prawdę Janickim. Doktor Małecka krzyżuje im plany. Dochodzi do awantury. Następnego dnia Janek próbuje dowiedzieć się szczegółów wydarzenia. Rodzice ucinają rozmowę. Jest oczywiste, że to dla nich krępujący temat. Tego samego dnia między Moniką a Jankiem dochodzi do nieporozumienia, wskutek którego postanawiają się rozstać. Monika jest wściekła i wyładowuje złość na Julce.

17
Janek przeprasza Julię za zachowanie Moniki. Maciek nie pojawia się w klinice. Julia próbuje się z nim skontaktować. Podejrzewa, że chłopak coś kombinuje. Kiedy wreszcie Maciek zjawia się, Chmielewska nie wierzy w jego usprawiedliwienia. Tego samego dnia dziewczyna jest świadkiem szczerej rozmowy Tadeusza z Moniką. Kosmetyczka przeprasza Julię, że poprzedniego dnia była dla niej niemiła. Proponuje przyjaźń.

18
Julia rozmawia z Tadeuszem o kolejnych działaniach promocyjnych. Janicki proponuje współpracę z właścicielem drogerii. Kiedy Julia przegląda materiały, niechcący uruchamia alarm. Zostaje zamknięta w gabinecie wraz z Jankiem. Janicki wykorzystuje ten moment i przeprasza Julię za podejrzenia związane z Darkiem. Tego samego dnia wieczorem Janek próbuje porozmawiać z Maćkiem na temat uczuć. Tymczasem Monika nastawia Julię przeciwko Jankowi.

19
Anita umawia się z Darkiem na randkę. Podczas spotkania przekazuje chłopakowi intrygujące informacje o Julce. Chmielewska, obawiając się, że Darek wykorzysta te informacje przeciwko niej, zgadza się na spotkanie. Monika bezskutecznie próbuje zbliżyć się do Janka. Janicki pozostaje obojętny. Pod koniec dnia Julia otrzymuje dobrą wiadomość od mamy – operacja Natalki może odbyć się jeszcze w tym roku.

20
Julia dostaje piękny bukiet kwiatów od tajemniczego wielbiciela. Do kwiatów dołączona jest karteczka z napisem „przepraszam”. Wszyscy myślą, że to kwiaty od Maćka. Do Chmielewskiej zgłasza się dziennikarz, który chce napisać artykuł o Janickich. Hanna zamierza sama zająć się tą sprawą. W Krakowie pojawia się znany aktor, który, jak się okazuje, jest znajomym Krzysztofa. Kaja i Pola proszą ojca, aby umożliwił im statystowanie w filmie. W tym celu Krzysztof spotyka się z aktorem.

6 odpowiedzi do “Julia 14-20 streszczenia odcinków”

  1. Zaczyna się rozkręcać. Monika będzie ostro mieszać, a Julia z Jankiem będą się do siebie zbliżać.
    Zaczyna mi się podobać ten serial.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *