Kolejna porcja streszczeń.
Czy Julia będzie z Jankiem?

143
Julia podchodzi do stolika przy którym jest Janek z Moniką. Dziewczyna zauważa, że coś się stało. Monika bez wahania wyznaje, że jest w ciąży z Jankiem!
Julia natychmiast idzie do wyjścia. Janek próbuje ją zatrzymać wyznaniem miłości. Dziewczyna jednak odchodzi zdruzgotana…
Maciek widząc załamaną przyjaciółkę zabiera ją do swojego mieszkania. Podczas rozmowy Julia wyznaje Maćkowi, że od dawna kocha jego brata. Młody Janicki jest w szoku! Tymczasem Janek bezskutecznie próbuje dodzwonić się do Julii. Kiedy dowiaduje się, że ukochana jest u Maćka przychodzi do niej i prosi ją aby byli razem mimo wszystko! I najważniejsze – wyznaje jej miłość!
Monika zamartwia się, że jej plan nie zadziałał. Bożena uspokaja ją, że musi trochę poczekać i Janek w końcu do niej przyjdzie.
Tadeusz uważa, że powinien wytoczyć Agnieszce (Laura Breszka) proces. Hanna próbuje go przekonać, że szum wokół całej sprawy może tylko zaszkodzić Jankowi i klinice.

144
Julia nie chce być z Jankiem, gdyż będzie on ojcem dziecka Moniki! Nie chce budować swojego szczęścia na nieszczęściu dziecka. Nie wierzy, że może im się udać – mimo wszystko…
Julia wraca do Fado. Kasia widząc w jakim dziewczyna jest stanie, zabiera ją na piknik. Julia wyznaje Kasi, że kocha Janka, ale wie, że nie mogą być razem.
Tymczasem Janek przychodzi do Fado i zostawia kwiaty dla Julki. Mężczyzna nie poddaje się i walczy o ukochaną.
Monika podstępem próbuje zdobyć nowy adres Janka.
Maciek radzi Julii, aby walczyła o miłość! Ona jednak robi wszystko, aby uniknąć spotkania z Jankiem.
Wieczorem Monika niespodziewanie zjawia się w wynajętym przez Janka mieszkaniu… Janicki oświadcza jej, że weźmie odpowiedzialność za ich dziecko, ale nie ma zamiaru do niej wrócić!

145
Janek oznajmia Monice, że kocha Julię, ale będzie kochał również ich wspólne dziecko. Niepocieszona kosmetyczka wychodzi z jego mieszkania. Janek z kolei jedzie do Fado z nadzieję, że zastanie tam Julię. Niestety, rozczarowuje się…
Maciek przychodzi do Janka, aby go wesprzeć. Mówi bratu, że może na niego liczyć. Janek nie zamierza odpuszczać i nadal chce walczyć o Julię.
Zdenerwowana Monika odreagowuje złość na Julii. Ma do niej pretensje, że przez nią dziecko będzie wychowywało się bez ojca.
Maciek mówi Julii, że Janek naprawdę ją kocha i pogodzi bycie ojcem z byciem z nią.
Bożena z kolei poucza Monikę, że musi zajść w ciążę, ale niekoniecznie z Jankiem… Tymczasem Monika chce pozyskać w Hannie sojusznika. Wyznaje jej, że jest w ciąży z Jankiem. Janicka jest w szoku!
Maciek zabiera Julię nad Wisłę. Przypomina jej chwile kiedy się poznali i proponuje rejs łódką. Dziewczyna zgadza się. Maciek płynie w to samo miejsc, w którym utknęli. Na brzegu czeka na nich Janek, a Maciek wykrzykuje: „Niespodzianka!”
Julia i Janek spotykają się na brzegu. Ukochany wita dziewczynę namiętnym pocałunkiem…

146
Julia jest z Jankiem na romantycznej randce. Ukochany ma przygotowaną dla niej niespodziankę, dzięki której dziewczyna zapomina na chwilę o kłopotach…
Hanna mówi Tadeuszowi, że Monika jest w ciąży z Jankiem!
Z kolei Janek przychodzi do Maćka i opowiada mu o wieczorze z Julią. Brat obiecuje mu pomoc w przekonaniu dziewczyny, aby dała mu szansę. Przy okazji Maciek pyta Janka czy jest pewny, że Monika jest z nim w ciąży. Może to kolejny sposób kosmetyczki na to, aby zatrzymać go przy sobie?
Monika próbuje zastraszyć Julię. Dziewczyna mówi jej, żeby się nie obawiała bo już postanowiła zostawić Janka.
Tymczasem Janek rozmawia z rodzicami na temat ciąży Moniki. Wyznaje im, że nie ma zamiaru związać się z kobietą, której nie kocha, ale na pewno zadba o dziecko!

147
Julia przeżywa poważne rozterki. W głębi serca nie jest pewna czy dobrze robi. Być może odrzucając Janka popełnia największy błąd w życiu?
Tymczasem Maciek z Igorem próbują dociec czy Monika faktycznie jest w ciąży… Zamierzają nie spuszczać z niej oka. Młody Janicki podrzuca nawet do jej mieszkania kamerkę zamontowaną w maskotce. Ku jego zdziwieniu, Monika wyrzuca misia przez okno. Julia dowiaduje się o przypuszczeniach chłopaków. Nie podoba jej się to i zabrania im oskarżać Monikę.
Tadeusz wzywa kosmetyczkę na rozmowę. Oznajmia jej, że dziecko nie zmieni jego uczuć do niej.
Janek przychodzi do Julii. Wypytuje czy podobał jej się prezent i zapewnia dziewczynę o swojej miłości. Julia mówi Jankowi, że nie będzie z nim! Prosi go, aby uszanował jej decyzję …