Julia 148-152 – streszczenia odcinków

Co wydarzy się w życiu Julii w drugiej połowie października?
Przeczytajcie streszczenia.

148

Bożena i Monika planują wizytę u ginekologa. Tymczasem Igor przekazuje Jankowi własne domysły. Janicki nierozważnie darzy Monikę zaufaniem. Prosi Igora, by zostawił tę sprawę. Piotr, przyjaciel Moniki, pojawia się w Krakowie. Jest znaną osobistością. Kosmetyczka ma wobec niego poważne zamiary.

149

Monika spędza romantyczne chwile z Piotrem. Mężczyzna nie ma pojęcia o planach przebiegłej kosmetyczki. Julia unika Janka. Ten jednak nie ustaje w staraniach o jej względy. Tymczasem Paweł otrzymuje wiadomość od Darka, który przebywa w areszcie.

150

Maciek dokłada starań, by Julia choć na chwilę przestała myśleć o kłopotach. Janek umawia się z Kasią na spotkanie. Prosi dziewczynę o radę w sprawie jej kuzynki. Przy okazji dowiaduje się, że Monika dręczy Julię. Janicki postanawia wyjaśnić sytuację. Udaje się do mieszkania kosmetyczki.

151

Janek obejmuje zastępstwo za Igora podczas operacji. Tadeusz ma nadzieję, że dzięki temu syn wróci do pracy w klinice. Monika i Piotr wyjeżdżają na kilka dni. Tymczasem Maciek jest przekonany, że widział Sławka w Krakowie.

152

Janek próbuje nawiązać bliższy kontakt z Julią. Tadeusz wypytuje syna, czy wie, co się dzieje z Moniką, bowiem od kilku dni nie ma jej w pracy – usprawiedliwia się złym samopoczuciem. Janek pyta Bożenę, czy u Moniki wszystko dobrze. Kobieta twierdzi, że kosmetyczka dziwnie się ostatnio zachowuje. Julia nadal nie potrafi wybaczyć Sławkowi.

5 odpowiedzi do “Julia 148-152 – streszczenia odcinków”

  1. co będzie dalej nie wiadomo bardzo lubie anite i julie i janka i hanne i sławka i igora i kamila i macika i konstacje

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *