Julia 153 – 156 streszczenia odcinków

Co wydarzy się w kolejnych odcinkach?
Czy Julia będzie z Jankiem? Poniżej streszczenia.

ODCINEK 153
Julia ma wyrzuty sumienia, że za ostro potraktowała Sławka. Kasia mówi jej, że może go wysłuchać, co nie jest równoznaczne z wybaczeniem.
Monika wraca z wypadu z Piotrem (Michał Lesień). Od razu robi test, aby sprawdzić czy zaszła z nim w ciążę. Wynik jest negatywny!
Julia wypytuje Maćka o Sławka. Dowiaduje się, że chłopak chciał wyjechać z miasta.
Janek coraz bardziej martwi się o Monikę. Ta w końcu odbiera od niego telefon. Twierdzi, że źle się czuje. Janek natychmiast do niej jedzie…
Tymczasem w mieszkaniu Moniki pojawia się nagle Piotr. Zauważając test ciążowy, zapewnia Monikę, że może być spokojna, gdyż zrobił sobie zabieg dzięki któremu nie może mieć dzieci. W tej sytuacji Monika kończy z nim znajomość! Bożena, jak zwykle, ma plan B! Postanawia zeswatać Monikę z Darkiem. W tym celu chce złożyć zeznania na korzyść Nogaja.
Sławek dzwoni do Julii. Przeprasza, że ją skrzywdził i obiecuje, że zniknie z jej życia raz na zawsze. Julia decyduje się na spotkanie z Malickim. Idzie więc do jego mieszkania… Będąc już pod blokiem Sławka, zauważa go na dachu budynku… Czyżby chciał popełnić samobójstwo?!

ODCINEK 154
Julia jest przekonana, że Sławek chce skoczyć z dachu! Podbiega do niego i chce go powstrzymać. Sławek cieszy się na jej widok. Julia przeprasza go za to, że była dla niego tak surowa! Zostaje przy nim przez całą noc. Szczerze rozmawiają. Sławek w końcu ma okazję się wytłumaczyć.
Rano Sławek prosi Julię, aby spędziła z nim dzień. Dziewczyna zgadza się. Podczas spaceru po mieście widzi ich Konstancja. Mówi o tym Anicie. Słyszy to również Monika, która nie waha się aby wspomnieć o tym w obecności Janka!
Tymczasem Darek wychodzi z aresztu. Zaraz potem matka szykuje go do wyjazdu do Lubawic. Wtem w warsztacie pojawia się Bożena i chce zatrzymać chłopaka, mówiąc mu, że Monika za nim tęskni. Bożena za plecami córki planuje jej spotkanie z Darkiem.
Tymczasem Monika próbuje podburzyć Janka przeciwko Julii. Mówi mu, że Julia na pewno coś knuje ze Sławkiem. Janek wybiera się do Fado. Nie zastaje Julii, więc czeka na nią w ogródku. Widzi jak ukochana wraz z Maćkiem zbliża się do drzwi. Przypadkiem słyszy fragment ich rozmowy, w której Julia mówi Maćkowi, że Sławek jest dla niej ważny…

ODCINEK 155
Janek pyta Julię czy spotkała się ze Sławkiem. Dziewczyna nie odpowiada jednoznacznie. Maciek próbuje załagodzić sytuację, ale Janek odchodzi obrażony. Julia jest na niego zła. Uważa, że nie ma on prawa jej kontrolować. Kasia uświadamia kuzynce, że Janek jest o nią zazdrosny, bo bardzo ją kocha!
Monika mówi Bożenie, że nigdy nie prześpi się z Darkiem. I że błędem było dawanie mu alibi.
Kolejnego dnia Janek pyta Julię jak może dać się tak oszukiwać Sławkowi. Julia odchodzi urażona. Tymczasem Monika rozsiewa w klinice plotki, że sprawa między Julią a Sławkiem to coś poważnego.
Sławek przychodzi do Fado. Czeka na Julię. Wcześniej zjawia się Pola i go przepędza. Dziewczyna ma o nim jak najgorsze zdanie.
Bożena z Moniką rozkoszują się faktem, że Janek jest skłócony z Julią. W mieszkaniu kosmetyczki zjawia się Darek, który przyszedł się z nią ostatecznie rozprawić! Przypadkiem słyszy rozmowę Moniki z matką, z której jasno wynika do czego jest im potrzebny…

ODCINEK 156
Darek robi Monice karkołomną awanturę! Kosmetyczka razem z matką próbują go uspokoić. Chłopak jednak nie daje się omotać. Żąda od Moniki 100 tys. i daje jej czas do jutra. Jeżeli nie dostanie pieniędzy, powie Jankowi, że Monika udaje ciążę. Kosmetyczka jest załamana! Nie wie skąd wziąć pieniądze dla Darka. Bożena usiłuje opracować plan awaryjny. W końcu decyduje się na spotkanie z Beatą Nogaj (Dorota Zięciowska), żeby dowiedzieć się w jaki sposób można udobruchać Darka.
Do Krakowa przyjeżdża mama Julii z Natalką, która ma rozpocząć rehabilitację. Sławek przyznaje się Maćkowi, że okłamał mamę Julki, mówiąc jej, że to on załatwił rehabilitację Natalce. Chłopak postanawia powiedzieć prawdę i przeprosić mamę Julii. Kobieta jest bardzo zaskoczona jego wyznaniem. Kiedy dowiaduje się, że to Janek im pomógł, postanawia jak najszybciej mu podziękować.
Julia szczerze rozmawia z mamą. Mówi jej, że odrzuciła Janka. Mama utwierdza ją w przekonaniu, że podjęła właściwą decyzję. Tymczasem Janek nadal jest zazdrosny o to, że Julia spotyka się ze Sławkiem.
Julia mówi Sławkowi, że dobrze zrobił przyznając się jej mamie, że nie załatwił rehabilitacji Natalce. Ich spotkanie z daleka obserwuje Janek. Janicki jest zazdrosny i coraz bardziej utwierdza się w przekonaniu, że Julię i Sławka coś łączy…

4 odpowiedzi do “Julia 153 – 156 streszczenia odcinków”

  1. Ja już się irytuje, że ta postać Janka to taka niemota. Moniczka go rąbie na lewo i prawo, a on jej wierzy niewzruszenie. Kłamstwo z nie-ciążą wyjdzie na pewno, ale ciekawe, czy wyjdzie że Monika sypiała z Tadeuszem i to będąc w związku z jego synem… Chyba musi to wyjść, bo to zatrzęsie rodziną i Tadek przestanie się tak panoszyć, odrzucać syna-geja itp. Jak myślicie???

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *