Julia 157-161 – streszczenia odcinków

Co dalej z „ciążą” Moniki. Nieudany egzamin Julii.
Co jeszcze wydarzy się w kolejnych odcinkach?

ODCINEK 157

Julia bardzo przeżywa egzamin na ASP. Nie pomaga jej fakt, że pokłóciła się z Jankiem. Kasia stara się jej przemówić do rozsądku i uzmysłowić, że najważniejszy teraz jest egzamin! Sławek dzwoni do Julii i oferuje, że przyjedzie po nią do kliniki i odwiezie ją na egzamin. Dziewczyna przystaje na tę propozycję.

Malicki próbuje również w inny sposób uszczęśliwić Julię. Prosi Maćka, aby pomógł mu zorganizować imprezę urodzinową dla Natalki. Chłopak chce, żeby wszystko było utrzymane w tajemnicy przed Julią.

Z kolei Janek przyznaje się Igorowi, że jest zazdrosny o ukochaną. Jednocześnie martwi się też o to żeby Sławek jej nie skrzywdził.

Monika próbuje wymóc na Bożenie, aby zrobiła coś, żeby „załatwić” Darka! Może zaszantażować go, że odwoła zeznania?

Janek, wychodząc z kliniki, zauważa Sławka, który przyjechał po Julię. Ostro reaguje na jego widok. Między nimi dochodzi do awantury. Zauważa to Julia, która wybiega z kliniki i próbuje ich uspokoić. Cała ta sytuacja kompletnie ją rozbija…

Tymczasem Maciek z Kamilem są już na ASP. Właśnie przypada kolej Julii, ale jej nadal nie ma. Maciek próbuje ratować sytuację. Ostatecznie Julia przychodzi na egzamin, ale… nie jest w stanie go ukończyć!

ODCINEK 158

Julia przyznaje się przyjaciołom, że zawaliła egzamin! Maciek próbuje ratować sytuację, ale dziewczyna odchodzi zrezygnowana. Przed uczelnią wpada na Janka. Ma do niego pretensje, że to przez niego zawaliła tak ważną dla niej sprawę. Maciek również daje bratu reprymendę.

Tymczasem do Moniki dzwoni Darek z informacją, że czeka przed jej mieszkaniem. W tym samym czasie jedzie do niej Janek. Okazuje się, że Darek celowo zwabił Janickiego, aby udowodnić Monice, że w każdej chwili może wyjawić Jankowi jej wielką tajemnicę…

Janiccy spotykają się z Jankiem i Maćkiem, i radzą co zrobić ze Sławkiem. Tadeusz chce się przygotować na ewentualne roszczenia. Maciek próbuje wszystkich uspokoić, ale to tylko pogarsza sytuację.

Julia dochodzi do wniosku, że musi jak najszybciej zmienić pracę!

ODCINEK 159

Janek podejrzewa, że Julia kocha Sławka i dlatego nie chce być z nim… Decyduje się zapytać ją o to wprost. Dziewczyna sugeruje, że jego przypuszczenia są uzasadnione… Później ma jednak wyrzuty sumienia, że wprowadziła go w błąd. Janek bardzo to przeżywa.

Maciek ze Sławkiem szykują się do wyjazdu do Lubawic.

Tymczasem Monika z Bożeną kolejny raz udają się do Darka, aby się z nim dogadać.

Julia z przyjaciółmi przyjeżdża do Lubawic. Natalka jest zachwycona niespodzianką, którą przygotowali dla niej Sławek i Maciek.

Monika z Jankiem odwiedzają Janickich. Kobieta proponuje im założenie funduszu dla dziecka. W ten sposób chce zdobyć pieniądze dla Darka. Tadeusz nie jest zachwycony tym pomysłem. Uważa, że Monika chce tylko wyciągnąć od nich pieniądze.

W Lubawicach trwa kinderbal. Nagle Maciek orientuje się, że zapomniał tortu. Dzwoni więc do Janka i prosi go o przywiezienie prezentu. Starszy Janicki początkowo chce wysłać tort taksówką, bo wie że sytuacja jest niezręczna, ale Monika namawia go, że powinien dostarczyć tort osobiście. Kobieta chce mu towarzyszyć…

Maciek widząc Monikę, ma pretensje do Janka jak mógł ją ze sobą zabrać. Ta z kolei upiera się, żeby złożyć Natalce życzenia i wręczyć tort. Maciek nie chce na to pozwolić! W wyniku szarpaniny Maćka i Moniki tort ląduje rozkwaszony na trawie…

ODCINEK 160

Julii jest bardzo przykro, że niespodzianka z tortem nie udała się. Mama pociesza ją, że mimo to Natalka jest szczęśliwa i zadowolona z urodzin. Julię dodatkowo dobija fakt, że okłamała Janka – mówiąc mu o tym, iż ją i Sławka łączy coś więcej niż tylko przyjaźń. W chwili słabości opowiada o tej rozmowie Maćkowi, wyznając całą prawdę i prosząc jednocześnie, żeby nie mówił nic Jankowi.

Już w klinice Julia prosi na słówko Monikę – chce, żeby ta dała jej w końcu święty spokój!

Z kolei Janek wypytuje Monikę jak się czuje i o co chodzi z tą przenoszoną ciążą o której mówił Igor. Janek proponuje, że pojedzie z nią do lekarza. Monika jest przerażona, gdyż jej kłamstwo może wyjść na jaw…

Sławek udaje się do Tadeusza. Chce mu wyjaśnić swoje postępowanie. Tadeusz jednak wydaje się być nieugięty. Sławek jest podłamany tą sytuacją. Pocieszenie znajduje u Julii. I to na oczach Janka… Janicki jest załamany! Teraz już ma pewność, że Julia i Sławek są parą. Uważa, że w tej sytuacji już nic nie może zrobić. Dlatego wysyła Julii smsa, że życzy jej szczęścia ze Sławkiem…

ODCINEK 161

Julia jest zdecydowana – chce rzucić pracę w klinice!

Darek domaga się od Moniki zwrotu pieniędzy. Pokazując się przed kliniką wpada na zdziwionych Tadeusza i Anitę. Janicki nie rozpoznaje Darka w pierwszej chwili, ale Anita już tak…

Maciek przychodzi do „Fado” aby porozmawiać z Estebanem i spotkać się ze Sławkiem. Chcą omówić przyszłość „Imprezki”. Tymczasem Pola zamyka przed Sławkiem restaurację. Dziewczyna chce aby chłopak zniknął z życia Julii raz na zawsze!

Tadeusz wypytuje Monikę o Darka, nie może zrozumieć czemu złodziej jest na wolności.

Julia przychodzi do Tadeusza zdecydowana, aby złożyć wymówienie. Janek dostrzega je na biurku ojca i próbuje przekonać Julię, żeby została w klinice dopóki nie znajdzie nowej pracy. Bożena słyszy ich rozmowę i natychmiast o wszystkim mówi Monice.

Tadeusz dowiaduje się, że Bożena dała Darkowi alibi i dlatego chłopak jest na wolności. Janicki postanawia wyjaśnić sprawę z Moniką. Podczas kłótni Monika spada ze schodów! Przebiegła kosmetyczka widzi w tym zdarzeniu szansę na rozwiązanie wszystkich problemów… Czyżby chciała obarczyć Tadeusza odpowiedzialnością za poronienie?

16 odpowiedzi do “Julia 157-161 – streszczenia odcinków”

  1. Olu mówisz o sobie? Bo wydaje mi się, że tylko ty tutaj nie umiesz się zachować 🙂 Ja tu żadnych głąbic nie widzę 🙂

  2. głupi scenarzyści z tą ciążą moniki przecież nawet zakładając że zajdzie szybko w prawdziwą ciążę to dwa miesiące póżniej kiedy powinna być już w 4 miesiącu i zrobić usg będzie w drugim i bedzie jasne że ojcem nie może być janek. więc co za debilny pomysł!

  3. Zolak, przecież tu nie o ciążę chodzi, a raczej o jej brak. To nie jest odosobniony przypadek ze sie faceta nabiera na dziecko. Jest niby ciąża , jest ślub a co potem…a potem to może zajdzie w prawdziwa ciążę i jakos to bedzie.Znam takie przypadki z życia i wiesz mi, żadna to dziwota, szkoda tylko facetów.Pozdo

  4. nie cieprie juliki. jest taka klucha mętna nic tylko się patrzy i każdy jej współczuje .jak dziecko we mgle. nie wiem co w niej widzą faceci:)

  5. Esteban z Juli gra teraz w Grupie Filmowej Darwin , byłem dziś na zlocie i zorientowałem się dopiero jak wychodziłem bo mi powiedział , wiedziałem kim był Fernando ale jakoś nie pałałem ku zrobieniu sobie z nim zdjęcia , jakoś tak nie zrobił na mnie wrażenia , chociaż był rewelacyjny. Ale w życiu był nie pomyślał że to Esteban 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *