Julia 162-166 – streszczenia odcinków

Co dalej wydarzy się w życiu bohaterów?
Przeczytajcie streszczenia.

162
Anita i Konstancja zachwycają się nowym sprzętem do zabiegów kosmetycznych. Podekscytowane czekają na Monikę, która nie pojawia się w pracy… Natomiast zjawia się Maciek, który mówi Jankowi o wypadku Moniki. Ten zaniepokojony wypytuje Julię o szczegóły wydarzenia. Następnie rozmawia o nim z ojcem i ponownie próbuje skontaktować się z Moniką!

Bożena uświadamia Darkowi, że nie dostanie od nich pieniędzy i nie będzie mógł dalej szantażować Moniki.

Janek rozmawia z matką o awanturze przed kliniką. W tym samym momencie w jego mieszkaniu pojawia się zapłakana Monika. I wyznaje, że poroniła…

Z kolei Tadeusz przychodzi do warsztatu, żeby porozmawiać z Nogajem o Bożenie i Monice. Od pijanego chłopaka dowiaduje się, że kosmetyczka oszukuje rodzinę Janickich!

163
Janek wraz z matką opiekują się „cierpiącą” Moniką. Jednocześnie Tadeusz próbuje przekazać Hannie informacje jakie zdobył od Darka.

W klinice pojawia się Bożena, która opowiada wszystkim o tragedii jaką spotkała Monikę. W tym samym czasie Tadeusz wspólnie z Igorem analizują ciążę i wypadek Moniki. Janicki decyduje się na poważną rozmowę z niedoszłą synową.

Janek przyjeżdża do kliniki, gdzie wszyscy okazują mu współczucie. Nawet Julia oferuje swoje wsparcie…

Tymczasem Tadeusz próbuje wyciągnąć od Moniki prawdę. Żąda aby zrobiła badania i tym samym udowodniła, że była w ciąży. Monika szantażuje Tadeusza, że powie Hannie o ich romansie. Tadeusz jest zdeterminowany. Twierdzi, że nie zależy mu na tym i może zadzwonić do Hanny w każdej chwili!

Monika i Bożena są bardzo zaskoczone reakcją Tadeusza…

164
Janek nadal opiekuje się Moniką. Ona z kolei obmyśla plan, jak pozbyć się dociekliwego Tadeusza! W końcu postanawia opowiedzieć Jankowi o krzywdzących podejrzeniach jego ojca. Wyznaje mu również, że boi się Tadeusza!

Kasia dziwnie się zachowuje. Jest rozdrażniona i z trudem panuje nad własnymi emocjami.

Igor, zdopingowany rozmową z Tadeuszem, namawia Maćka na kolejne śledztwo.

Tadeusz po raz kolejny przychodzi do Darka i wypytuje go o szczegóły jego znajomości z Moniką.

Tymczasem Maciek zjawia się u Moniki i podstępem zdobywa zdjęcie USG.

Sławek próbuje namówić Julię, aby wzięła udział w konkursie na komiks i wysłała swoją opowieść o „Księżniczce Julicie”. Dziewczyna uważa, że komiks nie jest wystarczająco dobry. Po chwili zastanowienia wyrzuca go do śmieci, ale Sławek wyjmuje go z kosza…

165
Sławek chciałby wysłać komiks Julii na konkurs. Ma jednak pewne wątpliwości, bo Julia nie wyraziła na to zgody. Maciek przekonuje go, że przecież robi to dla jej dobra!

Mama Julii i Natalka przyjeżdżają do Krakowa. Dziewczyna bardzo się cieszy, bo w końcu ma okazję szczerze porozmawiać z mamą o Janku.

Tymczasem Bożena podejrzewa, że Tadeusz wyznał Hannie, że miał romans, ale na pewno nie powiedział z kim…

Janek dowiaduje się, że Igor i Maciek znów próbują udowodnić oszustwo Moniki. Janicki jest wściekły! Robi też wyrzuty ojcu i obwinia go o poronienie Moniki.

Bożena przypadkiem spotyka na ulicy Darka. Jest rozhisteryzowana. Obwinia go o problemy Moniki.

166
Igor zdaję Tadeuszowi raport ze śledztwa, które prowadzi z Maćkiem. Sławek pomaga mamie Julii. Kobieta jest mu bardzo wdzięczna. Wybacza mu to, że ją okłamał.

Janek przychodzi do Maćka. Próbuje go podpytać co jest między Julią a Sławkiem. Maciek trzyma jednak język za zębami.

Tymczasem Julia spotyka się z biznesmenem Wiłczykiem (Paweł Kleszcz), który proponuje jej prace. Julia jest bardzo zaskoczona. Dowiaduje się również, że to Janek ją polecił.

Bożena udaje się z wizytą do Tadeusza. Próbuje namówić go na zwierzenia. Tadeusz natomiast chce dowiedzieć się od Bożeny prawdy o poronieniu Moniki.

Julia dzwoni do Janka i dziękuje mu za pomoc w znalezieniu pracy. Ukochany prosi ją o spotkanie. Bożena słyszy rozmowę Janka i Julii. Mówi o wszystkim Monice, która dzwoni do Janickiego i podstępem próbuje go przekonać, żeby do niej przyjechał.

Janek spotyka przed mieszkaniem Moniki pijanego Darka. Zaczynają się szarpać. W wyniku tej szarpaniny Janek upada i traci przytomność…

11 odpowiedzi do “Julia 162-166 – streszczenia odcinków”

 1. kto wymyśla takie beznadzieje!!!!! Raz jest cudownie a raz beznadziejnie . Co to ma byc ?!!! Jak tak dalej bedzie to przestane to oglądac !!!!!!!!!!!

 2. I czemu zawsze Sławek ma najlepiej:
  mama Julki go lubi
  Julka mu przebaczyła.
  A na miejscu Janka to poszłabym z Moniką na to USG.
  Czemu ludzie nie myślą logicznie?!?!

 3. To zgadując co będzie dalej możemy się domyślić, że Janek albo bedzie dlugo w spiaczce albo straci pamiec i Monika to wykorzysta, albo połączenie tych wersji. Myslalam ze jak sie uwolni od dziecka to juz bedzie z gorki, a tu jednak nie….

 4. to niestety jest serial i gdyby ludzie w nim myśleli logicznie to skończyłby sie w jakiś 20 odcinkach xD

 5. to jest tylko serial i wiadomo bedzie tak jak i w poprzednich ze na koncu Julia I Janek beda razem. Ale widze ze powtarzaja sie watki z serialu w prosto we serce gdzie Artur stracil pamiec. Tu pewnie bedzie to samo. Szkoda ze rezyser nie wymyslil cos innego. A co najgorsze jest ze w tym serialu trzeba dlugo czekac az oni beda razem ciagle sie to ciagnie, szkoda.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *