Julia 167-171 – streszczenia odcinków

Kolejne intrygi Moniki, Janek w szpitalu i niespodziewana ciąża!
Co wydarzy się w kolejnych odcinkach? Poniżej streszczenia.

167

Julia czeka na Janka w Fado. Kasia widząc zamyśloną kuzynkę, wścieka się, że kolejny raz Janek ją wystawił! Obie nie mają pojęcia co takiego dzieje się w tej chwili z Janickim. Pogotowie zabiera go nieprzytomnego do szpitala. Monika jedzie razem z nim! Bożena daje Darkowi reprymendę. Dowiaduje się przy okazji, że Darek wykrzyczał Jankowi prawdę o Monice. Nie ma jednak pewności czy Janek zdążył to usłyszeć…

Janicki doznał lekkiego obrzęku mózgu i przez kilka dni pozostanie w śpiączce farmakologicznej. Monika podaje się za jego narzeczoną. Postanawia czuwać przy jego łóżku, aż się obudzi… Hanna z Tadeuszem pojawiają się w szpitalu. Tadeusz nie kryje niechęci do Moniki. Żona próbuje go uspokoić. Monika, korzystając z okazji, informuje wszystkich, że wróciła do Janka!

Tymczasem Kasia nadal narzeka na samopoczucie. Najbliżsi zaczynają się o nią martwić. Chcą namówić ją, aby zrobiła badania.

Julia przyjmuje pracę w firmie Wiłczyka. Niedługo po tym dowiaduje się, że Janek jest w szpitalu. Chce do niego jechać, ale Maciek mówi jej, że jest tam Monika…

Julia bardzo martwi się o ukochanego. Boi się jednak konfrontacji z Moniką, która czuwa przy łóżku Janka. Maciek zabiera ją jednak do szpitala i podstępem odsuwa Monikę od Janka, dzięki czemu Julia choć przez chwilę może pobyć z ukochanym. Kiedy nieśmiało go całuje, do sali wchodzi Monika…

168

Julia nie może się pogodzić z tym, że Janek wrócił do Moniki.

Bożena z córką zastanawiają się czy Janek, po przebudzeniu, będzie pamiętał o tym co powiedział mu Darek o udawanej ciąży Moniki.

W szpitalu pojawiają się Janiccy. Między Tadeuszem a Moniką nadal jest napięta atmosfera. Hanna natomiast stara się pocieszyć Millerównę. Wymusza nawet na Tadeuszu, aby przeprosił Monikę.

Sławek również martwi się o Janka, jednak ze względu na Tadeusza nie odwiedza brata w szpitalu.

Tymczasem u Baranów wybucha pożar. Jak się okazuje, Kasia przez nieuwagę zostawiła włączone żelazko. W tej sytuacji Julia musi przenocować poza Fado. Maciek proponuje jej puste mieszkanie Malickiego.

Tymczasem Sławek niespodziewanie wraca do domu. Jest zdziwiony widząc w nim Julię. Sławek chce iść spać do Maćka, ale Julia zatrzymuje go mówiąc mu, że to przecież jego mieszkanie. Obydwoje rozmawiają przy winie.

Sławek zbliża się do Julii i chce ją pocałować…

169

ulia i Sławek przy śniadaniu rozmawiają o poprzednim wieczorze. Sławek nie chce aby dziewczyna szukała nowego mieszkania. Proponuje jej, żeby została tak długo, jak tylko zechce.

Bożena zakrada się do Fado, żeby sprowadzić na Julię nieszczęście. Udaje jej się podsłuchać, że dziewczyna mieszka u Sławka.

W tym czasie Janek zaczyna być wybudzany ze śpiączki. Bożena wraz z córką postanawiają jak najdłużej nie dopuszczać Janickich do syna…

Janek ma amnezję! Z łatwością daje się przekonać Monice, że tylko ona była i jest zainteresowana stanem jego zdrowia. Tymczasem Julia pomaga Kasi otrząsnąć się po kolejnej huśtawce nastrojów. Baranowa podejrzewa, że ma menopauzę…

Maciek przekazuje Julce informacje o Janku, a następnie razem z ojcem szykuje plan działań przeciwko Monice.

Kamil zszokowany odkrywa w mieszkaniu Maćka biuro „Imprezki”.

Julia i Sławek odwiedzają Janka w tym samym momencie. Niestety w szpitalu nadal jest Monika… Janek nie chce widzieć ani Julii, ani Sławka!

170

Julia jest załamana tym, że Janek nie chciał jej widzieć! Sławek stara się ją pocieszyć. Mówi, że to na pewno przez niego, gdyż Janek wciąż nie wybaczył mu sprawy z błędem lekarskim.

Tymczasem Janek chce wyjść ze szpitala na własne żądanie.

Okazuje się, że Kasia jest w ciąży! Krzysztof jest bardzo szczęśliwy z tego powodu. Kasia natomiast zamartwia się jak sobie z tym wszystkim poradzą. Chce utrzymać ciążę jak najdłużej w tajemnicy…

Następnego dnia Janek zostaje wypisany ze szpitala. Wraca do mieszkania z Moniką, która chce się nim zaopiekować. Jednocześnie Monika robi wszystko, aby Janek z nikim się nie kontaktował. Chce go mieć pod pełną kontrolą.

Tadeusz proponuje Maćkowi, aby zajął się działem marketingu dopóki nie znajdzie kogoś na miejsce Julii. Ta bowiem zaczyna pracę w Luxorze.

Wieczorem Julia spotyka się z Maćkiem. Opowiada mu o wizycie w szpitalu oraz o tym, że Janek nie chciał jej widzieć. Widać, że dziewczyna bardzo to przeżywa.

Maciek przychodzi do Janka. Monika nie chce go wpuścić. Janek wypytuje Monikę, dlaczego powiedziała w szpitalu, że jest jego narzeczoną. Kobieta zasłania się kolejnym kłamstwem. Janek nie wytrzymuje… I mówi Monice, że między nimi wszystko skończone!

171

Monika z Bożeną obmyślają kolejny plan zatrzymania Janka. Bożena wpada na pomysł, aby faszerować Janickiego tabletkami, po których będzie spał!

Tadeusz chce, żeby Janek dochodził do siebie w rodzinnym domu. Hanna natomiast jest przekonana, że Monika właściwie opiekuje się ich synem.

Tymczasem Maciek i Igor bezskutecznie próbują skontaktować się z Jankiem.

Julia pojawia się w klinice jako przedstawicielka Luxoru. Razem z Maćkiem załatwiają interesy. Dziewczyna nie chce za bardzo rozmawiać o Janku. W tym samym czasie w klinice pojawia się Monika i w obecności Julii podkreśla, że są znów z Jankiem parą. Maciek mówi Julii, żeby w to nie wierzyła…

Monika spotyka się z Tadeuszem i proponuje mu układ – odejdzie od Janka pod warunkiem, że Tadeusz zapłaci jej milion złotych!

Pola i Kaja dowiadują się, że Kasia jest w ciąży. Obie są w szoku! Kaja bardzo się cieszy. Pola nie do końca jest zadowolona z tego faktu…

Tymczasem Tadeusz próbuje zdobyć pieniądze dla Moniki… Czyżby zdecydował zapłacić jej za spokój i wolność Janka?! Czy to poskutkuje?

12 odpowiedzi do “Julia 167-171 – streszczenia odcinków”

 1. Zgadzam się. Tym razem miała to być polska produkcja, bez zakupu licencji w krajach, które specjalizują się w masowych telenowelach. Miało być po polsku – bez udawanych ciąż, amnezji itp. Nawet cieszyłam się, że po raz pierwszy w polskim serialu codziennym pojawia się w jednej, z głównych ról homoseksualista. Po streszczeniach, które publikuję okazało się, że wszystko w Julii jest popłuczyną po serialach kolumbijskich i wenezuelskich z lat 90’tych. I szczerze mówiąc więcej zaskoczeń jest w startym, powycieranym do granic możliwości Klanie niż w Julii. Kopia. Wstrętna kopia brazyliany 🙁

 2. a zapowiadało się całkiem całkiem, wątek geja etc. Te streszczenia to po prostu żenada. A najgorsza żenada, że się wciągnełam jakoś tam, i pewnie beę do końca to śledzić…

 3. Tak. „Ciąże” mieliśmy już w każdym serialu codziennym tvn-u.
  I w BrzydUli – Wioletta, Prosto w serce – Konstancja, Julia – Monika. No ile można!? A moze by tak coś nowego, bardziej oryginalnego, co? :/

 4. A co wy myslicie przecież to jest wszystko na wzór zagranicznych seriali, przecież żaden serial w polsce nie został tu naisany tylko jest ściągnięty z zagranicznych, dlatego też nie spodziewajcie się czegoś innego, a pozatym co niby ma być oryginalego jak niektórzy z was tu piszą takie żeczy że to bez sensu i bo to nic oryginalnego to mnie sie słabo robi, ludzie po prostu na tym zarabiaja i tyle a ten serial jest dobry i lepszy od „Majki” i tych innych .
  PS. Nie wiem o co dokładnie chodzilo wam z tą „oryginalnością”
  bo wiem że wy byście nic lepszego nie napisali a zwłaszcza wymyślili 🙂
  Julka to dobry serial i czekam na reszte odcinków 🙂

 5. Chyba nas nie doceniasz:) Mi na przykład chodzi o mniej oklepane wątki niż udawana ciąża i amnezja – Janek zresztą jest taką ciapą że amnezja naprawdę nie jest mu potrzebna… Już nawet ten Michał z Majki potrafił dziewczynę wywieźć, przekręcić klucz w drzwiach i co trzeba wytłumaczyć… A ta ciapa Janek… Łazi i łązi, odcinkó już 160 za nami, a tu ciągle nic… Akurat ten wątek z porwaniem z Majki mogliby zerżnąć:)

 6. No cóż, muszę się zgodzić z tym, ze Julia jest lepszym serialem niż Majka (tej głupoty nie dało się oglądać). Ale po obejrzeniu ostatniego odcinka widzę, że scenarzyści nie dali Julii spójnego charakteru. Żadna osoba, która dysponuje stosowną wiedzą i zależy jej na studiach nie dałaby się wyprowadzić z równowagi taką awanturą do tego stopnia, żeby nie odpowiedzieć na proste pytania. Albo jej nie zależało, albo miała małą wiedzę, albo i jedno i drugie.

 7. Jedynym serialem codziennym, który różnił się od pozostałych była Brzydula. No oczywiście ta opinia nie obejmuje ostatnich 30 odcinków, które sięgnęły szczytu głupoty. Serial miał szansę na bycie kultowym, ale ktoś postanowił go znokautować w końcówce. Gdybym ja była właścicielem stacji, uznałabym to za sabotaż.

 8. Mój komentarz nt egzaminu na studia z jakiegoś powodu czeka na moderację. Powtórzę więc tylko tyle, że jej nie zależało albo wiedzy nie miała, bo nie odpowiedziała na proste pytania. Szkoda że nie ma odrobiny charakteru ta postać.

 9. Powiem szczerze- Żmudy nie cierpię w tym serialu i właściwie najbardziej czekam na odcinek w którym wszystko się wyda i wszyscy ją kopną w d… Ją i tą jej popier… mamusię z tym obleśnym „kotenieńkiem”. Normalnie ich nienawidzę !!! Dwa- wkurza mnie Julia. Gra taką skończoną idiotkę że szok. Chce Janka a robi jakieś gówniane podchody jak dziecko. Powinna wprost do niego uderzyć i po sprawie a nie jak idiotka. A poza tym zachowuje się jak jakaś pier…ta. Raz Janek a raz ten drugi i tak w kółko. Generalnie bardzo mnie ten serial zaczyna wk…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *