Julia 182-186 streszczenia ostatnich odcinków

Jak zakończy się serial Julia?
Poniżej streszczenia ostatnich odcinków.

182
Tadeusz spotyka się z przedstawicielami kliniki Gervaise, od których dowiaduje się, że tajemnice Janickich chciała sprzedać im… Julia. Tadeusz w pierwszej chwili nie chce w to uwierzyć, ale mężczyźni twierdzą, że mają na to dowody!
Tymczasem Julia wyjeżdża z mamą i Natalką na wycieczkę w góry. Wyłącza telefon, aby móc od wszystkiego odpocząć.
W tym samym czasie Janek jedzie na lotnisko…
Tadeusz mówi Maćkowi, że Julia prawdopodobnie chciała sprzedać poufne dane kliniki. Maciek nie wierzy w słowa ojca. Obiecuje, że sprawdzi tę informację i dowie się jaka jest prawda.
W tym samym czasie Sławek próbuje powstrzymać Janka przed wyjazdem z kraju. Przy okazji mówi Jankowi, że między nim a Julią nigdy nic nie było! Janek w końcu zdecyduje się zostać w kraju. Razem z bliskimi próbuje wyjaśnić czy Julia faktycznie chciała sprzedać poufne informacje konkurencji. Maciek uważa, że to kolejna sprawka Moniki. Janek wpada na pomysł, aby napisać maila na adres, z którego została wysłana wiadomość do kliniki Gervaise. Dzięki temu udaje się umówić spotkanie z rzekomą Julią…
Tymczasem Darek wręcza Bożenie prezent. Jak się później okazuje jest to podsłuch…

183
Monika przebiera się za Julię i przygotowuje do spotkania z przedstawicielami Gervaise. Jest niespokojna. Czuje jakiś podstęp, dlatego każe Bożenie wybadać sytuację.
Tymczasem Darek mówi Pawłowi, że obserwował Monikę i zdobył pogrążające ją dowody. Darek zamierza wydać Monikę przed Janickimi i tym samym zemścić się na niej!
Maciek z Jankiem przygotowują zasadzkę na Julię-Monikę. Niestety zauważa to Bożena, która przyszła wybadać sytuację. Natychmiast dzwoni do Moniki i o wszystkim ją informuje.
Tymczasem Kasia i Krzysztof zaczynają martwić się o Julię i jej mamę gdyż nie mogą się z nimi skontaktować…
Maciek z braćmi i Kamilem obmyślają kolejny plan zdemaskowania Moniki. Jest z nimi również Tadeusz. Nagle do Maćka dzwoni Julia. Maciek prosi Julię, żeby się z nim natychmiast spotkała…

184
Maciek opowiada Julii o całej akcji z przedstawicielami kliniki Gervaise. Nadmienia również, że Janek nie wyjechał z kraju.
Tymczasem Tadeusz idzie do Moniki i mówi jej, żeby się przyznała, iż podszywając się za Julię chciała sprzedać klinice Gervaise informacje o Klinice Piękna.
Następnego dnia Julia spotyka się z Janickimi aby wyjaśnić sytuację ze sprzedawaniem danych dotyczących kliniki.
Paweł namawia Darka, aby wydał Monikę w ręce policji! Ten jednak dzwoni do Maćka i chce się z nim spotkać, twierdząc, że ma coś ważnego do powiedzenia na temat Moniki. Maciek z Jankiem spotykają się z Darkiem, który chce sprzedać dowody obciążające Monikę (zdjęcia i nagrania rozmów). Kiedy Darek dowiaduje się, że Monika chciała wmieszać w to wszystko Julię, rezygnuje z pieniędzy. Janek postanawia sam rozprawić się z Moniką. Idzie do jej mieszkania. Monika w emocjach do wszystkiego mu się przyznaje. Janek jest załamany. Dotarło do niego, że przez Monikę zmarnował ostatnie dwa lata życia.
Wieczorem Janek wchodzi do swojego gabinetu, gdzie na biurku leży list od Julii…

185
Janek nadal chce wyjechać do Londynu. Prosi Anitę, żeby zarezerwowała mu samolot.
Tadeusz przychodzi do Maćka. Jest załamany – znalazł pozew o rozwód, w dodatku podpisany już przez Hannę. Maciek, Sławek i Janek postanawiają porozmawiać z Hanną żeby dała Tadeuszowi szansę. Janek wyznaje matce jak bardzo Monika go oszukała.
W tym czasie okazuje się, że Julia wygrała konkurs na komiks. Kaja i Pola chcą, żeby kuzynka została w Krakowie. Julia jednak postanowiła już, że wróci na stałe do Lubawic!
Monika i Bożna również planują wyjechać z miasta.
Tymczasem Igor przychodzi do Julii porozmawiać o Janku. W rozmowie przypadkiem wychodzi, że Julia nie napisała do Janka żadnego maila, tylko list. Igor z Julią zaczynają podejrzewać, że to kolejna intryga Moniki. Julia chce się z nią rozmówić.
W tym samym czasie Janek czyta list od Julii i dowiaduje się, że dziewczyna nadal go kocha. Janek jedzie do Fado aby z nią porozmawiać, ale dowiaduje się od Kasi, że Julka poszła do Moniki… Między kobietami dochodzi do ostrej kłótni. W wyniku szarpaniny z Moniką Julia upada i traci przytomność…

186
Monika próbuje cucić Julię. Nagle w jej mieszkaniu pojawia się Janek. Gdy zauważa nieprzytomną Julię zawozi ją do szpitala. W mieszkaniu Moniki pojawia się również Maciek z Igorem, którzy powstrzymują Monikę przed ucieczką. Do jej mieszkania wkracza policja. Za sprawą nieporozumienia Maciek również trafia na komisariat.
W szpitalu okazuje się, że Julia doznała lekkiego urazu głowy, ale jej stan jest stabilny i wszystko powinno szybko wrócić do normy. Janek jedzie na komisariat złożyć zeznania. W tym samym czasie do szpitala przyjeżdża mama Julii i zabiera ją do Lubawic.
Tadeusz wybacza Sławkowi. Hanna również postanawia dać mężowi jeszcze jedną szansę.
Monika zostaje tymczasowo aresztowana pod zarzutem oszustwa gospodarczego i próby zabójstwa.
Kiedy Janek wraca do szpitala dowiaduj się, że Julia została zabrana przez mamę do Lubawic. Natychmiast jedzie do ukochanej!

Już w Lubawicach Janek i Julia wyznają sobie miłość!
I żyli długo i szczęśliwe…

50 odpowiedzi do “Julia 182-186 streszczenia ostatnich odcinków”

 1. O my god, jakie żałosne zakończenie! Ta chce wyjechać, ten chce wyjechać, tu kłótnia, potem utrata przytomności Julki… no cóż można więcej tu powiedzieć – ŻENADA!
  Można by było lepiej zakończyć ten serial, czy wszystkie muszą się zakończyć w grudniu tuż przed Świętami?
  Przecież można by to było przeciągnąć jeszcze i po przerwie świątecznej dać ze 20 odcinków czy wiecej, by zakończyć wszystkie sprawy w miare normalnie, a nie tak na szybko, na hurra.

  Masakra.

 2. I oczywiście główni bohaterowie godzą się w ostatnim odcinku. Boże! Chyba nigdy nie może być nam dane nacieszyć się ich miłością chociaż przez 5-6 odcinków, jakby nie mogli zrobić tak, że pogodzą się w tym 186 (14 grudnia) a potem do 21 grudnia przedstawiona jest ich sielanka. Raaaaany… chyba wezmę się za pisanie scenariuszy 😀

 3. Miało być 190 odcinków chyba… Ale może to i lepiej, bo gdyby był jeszcze jeden tydzień na bank Julka straciłaby pamięć… Janek-król intelektu potrzebował 184 odcinków, żeby zauważyć, że go panna rąbie, jak na potencjalnie inteligentnego lekarza to trochę słabo, ja tam nie położyłabym się mu pod nóż:)

 4. dzisiaj kupiłam sobie rękawiczki damskie za 3zł 85 procent acrylic 15 procent spandex c hqt-europe chenille gloves

 5. Szkoda zmarnowanego potencjału tego serialu. Mogło być pięknie, a wyszło jak zawsze… a może nawet i gorzej :/

 6. Przykro mi, że taki serial nakręcili Polacy… W młodości oglądałam wszystkie Brazylijskie tasiemce, ale wydawało mi się, że z nich wyrosłam. Ten serial to połączenie wszystkich tamtych tasiemców… Czytam te streszczenia i czytam i pojąć nie mogę, po co robić któryś z kolei serial, w którym już w pierwszym odcinku wiadomo kto i z kim będą żyli dłuugo i szczęśliwie za siedmioma górami.
  Panie i Panowie reżyserzy, poproszę o coś, czego jeszcze nie było… Zapytajcie nas, czego chcemy! Jakąś obłędną komedię, coś na wzór Monka, lub inny jak np. Dr. House… Lekarze to rewelacyjny serial. Niech to będzie coś wiarygodnego, a nie wielka miłość zakłócana przez wypadki losu jak z kosmosu i złych ludzi mącących pomiędzy tymi dobrymi. Te tasiemce to jakaś chyba odmiana bąblowca. Nie da się ich pozbyć.

 7. Teodora nie porównuj telenoweli codziennej do dobrego serialu 🙂 A co do brazylijsko-wenezuelskich tasiemców, to uważam, że np. taki oglądany dawno temu „Zbuntowany Anioł” był całkiem udany, chociażby ze względu na duże poczucie humoru w poszczególnych odcinkach. Musisz przyznać, że z tego samego powodu BrzydUla dawała radę. Był humor, ciekawi, przerysowani bohaterowie i całkiem dobrze się to oglądało. Prosto w serce było porażką – chociaż na podobnej „konstrukcji” i nie mam pojęcia co najbardziej zawiodło, bo nie oglądałam pierwowzoru. Julia to kpina, tym bardziej, że po raz pierwszy w TVNie nie zakupiono licencji i postanowiono zrobić od początku do końca prawdziwą polską „telenowelę”. Wyszło jak w każdej innej, dodatkowo baaardzo słabej. Co do Lekarzy, uważam, że to ładny, kolorowy serialik ale z pewnością nie rewelacyjny. Szczerze mówiąc porównując go do Chirurgów, czy Dr House, to wypada raczej słabo 😉 Ale o gustach się nie dyskutuje.

 8. Zgadzam się, że seriale „cotygodniowe” produkowane w seriach po 12-14 odcinków i seriale „codzienne” 25minutówki, to zupełnie inny temat i trudno tu porównywać cokolwiek. Mi w Julii zabrakło oryginalności, te utraty pamięci i udawane ciąże bardziej żenują, niż ciekawią (mnie osobiscie). Intrygi w takim tasiemcu codziennym byc muszą, bo z drugiej strony jakby bohaterowie usiedli jak dorosli ludzie i chwilę szczerze pogadali to zarówno w Julii, Majce, Brzyduli itd można by fabułę rozwiazać w jakieś 12 minut…

 9. Drogie dzieci, szkoda, że nie wiecie, że dorośli właśnie w takich najprostszych sprawach lubią komplikować sobie życie.

 10. Ha ha ha, nie wiem jakich znasz dorosłych, ci co ja znam zwykle jakoś się dogadują, a nie boczą i patrzą z ukosa przez półtora roku z powodu drobnego nieporozumienia. Widocznie żal im życia na to, no ale to indywidualna decyzja…:)

 11. tragedia, zalosny serial, dlaczego on trwal tak długo?! zdecydowanie czekam na jakiegos ciekawego nastepce brzyduli…

 12. zgadzam się z Merlin, Ci u góry przeczą sami sobie.. jeśli mnie się nie podoba to nie oglądam, a nie oglądam i krytykuje.

 13. no nie mówcie mi że nie narzekacie miłe Panie? ja tam lubię sobie ponarzekać;) Naiwność i powtarzalność wątkó w tym serialu mnie irytuje, i co ja Wam na to poradzę???:) A oglądam, bo lubię:)

 14. Nie rozumiem was narzekacie na ten serial teraz kiedy się już kończy a podejrzewam że większość z was oglądała każdy odcinek i nie mogła doczekać się następnego . Dla mnie ten serial jest świetny może tylko nie potrzebnie wrócił wątek ze Sławkiem ;] A jeżeli chodzi o udawaną ciąże i wypadek Janka a niedługo Julki to może to nie jest bardzo prawdziwe ale to jest serial a nie prawdziwe życie . Według tego co tu czytam to wy chcecie żeby Julia i Janek byli razem cały czas ale w tych serialach o to chodzi że oni się kochają ale nie mogą być razem po za tym po paru odcinkach oglądania ich zakochanych serial zrobił by się nudny a tak to zawsze się coś dzieje ;]

 15. Masakra.

  Co za gówni*ne gów*o !

  Co za debilne zakończenie. Serial trwajacy prawie 200 odcinków kończy się parominutową sielanką pierwszoplanowej pary. Beznadzieja szajs, dziadostwo, durnota gamoniostwo, debilstwo ehhh brakuje mi słów.

  Takie głupoty durne intrygi, męczenie widza znieczulica ludzi którzy są oszukiwani. I tylko pare minut kwintesencji. Zdecydowanie mówie NIE, kpina z fanów serialu !

 16. Miało być więcej odc… No nie? No i myślałam że to się skończy przed świetami 1-2 dni… I że Kasia urodzi…

 17. To najbardziej żałosny scenariusz tak beznadziejnego serialu. Jedynym plusem który broni serial jest świetna rola Marty Żmudy – Trzebiatowskiej oraz jej serialowej intrygantki – mamusi no i może zakręcony pozytywnie od przeróżnych pomysłów Maciek.

 18. Poza tym serial kompletnie nie na czasie. np. taki wątek z ciążą Moniki, która zwodzi Janka że to z nim jest w ciąży. W jakim kraju my żyjemy a co nie można sprawdzić DNA ????
  W scenariuszach telenowel latynoskich byłoby to nie do pomyślenia !!! Wstyd !!!!!

 19. Tysiąc, milion razy lepszy scenariusz BRZYDULI, ciekawszy z niezapomnianą rolą Jacka Braciaka jako PSHEMKO, w ogóle obsada doborowa !!!!

 20. Ayana żeby sprawdzić DNA nienarodzonemu dziecku trzeba mieć pozwolenie sądu!!! Naprawdę sądzisz że scenarzyści chcieliby to robić?!

 21. Z zasady nie oglądam seriali, ale ten był świetny, to do czego były zdolne te dwie intrygantki było powalające, oglądało się świetnie. Szkoda że kilka odcinków po 170 było nijakich, kosztem końcówki. Maciek ze swoimi pomysłami był rewelacyjny. Czekam teraz na jakąś rolę Julii bardziej charakterystyczną, bo że jest przemiła to już wiem.

 22. Narzekacie że się tak skończy jak każdy inny serial na Tvn ,a jesli było by inne zakończenie wszyscy by sie rozczarowali i mowili co to za serial z głupim zakonczenie? Zastanówcie sie Brzydula Majka czy Prosto w serce tez sie tak konczyło !!

  Julia to najlepszy serial < 333
  jest nieprzewidywalny i dzieki temu ciekawy
  a jak ktos ma problem niech nie oglada .Proste!!

 23. Wstyd przyznać – oglądam seriale TVN…. Ale nigdy jeszcze nie czekałam, żeby nareszcie się skończył ! HURRA, skrócili nam mękę o 10 odcinków. ….A tak dobrze się ten serialina zapowiadał…

 24. E tam dobrze że już sie kończy bo te intrygi sie coraz glupsze robili. Monika która udaje ciążę i sciemnia że w jej rodzinie ciaze są jakieś inne przesuwane czy coś nie pamiętam już co ona powiedziała na to igor stwierdził ze czegoś takiego w polsce nie było a janek jak zwykle nic nie podejrzewał, nie był z nią na żadnym spotkaniu u lekarza. W ogóle ta szarpanina z darkiem po której stracil pamięć była tak sztuczną że to sie w głowie nie mieści, jakby każdy kto sie przewraca tracił pamięć to… Ciekawe jak julia straci przytomność może monika jej włos wyrwie a ta zemdleje. Dziwię sie też że julia poszła porozmawiać z monika bo julia ogólnie rzadko coś mówi xd anita chyba przy biorku mówiła (plotkoowala) więcej niż julia przez cały serial :d ehh szkoda ogólnie serial sie fajnie oglądało niby wątki sie powtarzały ale czekałam za następnymi odcinkami lecz robiło sie coraz bardziej irytujace dlatego chyba dobrze że sie kończy.

 25. Troche tak bez sensu nie licząc ostatniego odcinka Julia i Janek pocałowali się 6 razy nie tak jak w innych serialach np. ,, Prosto w Serce” albo ,,Majka” . A w Julce jest zbyt mało miłości nie dziwię się że ten serial ma małą oglądalność . Mimo to czekam na ostatni odcinek i mam nadzieję ,że będzie z ,,petą ” a nie jakieś wypłuczyny . Pozdrawiam

 26. Szkoda ,że Janek wcześniej nie zatrybił ,że ta jego Monia to oszustka . Podziwiam p.Bożenkę (matka Moniki) jak na swój wiek jest megaa 🙂 A Juli i Janka powinno być zdecydowanie więcej może i fanów serialu byłoby więcej .
  ;( czekam na jakiś serial w dechę i niekoniecznie o tym że pracownica zakochuje się w bogatym szefie . To już staje się nudne .

 27. aha tak sie konczy ten serial trochie głupio myslalam ze bedzie sie jescze troche cągnąl szkoda ze nie mam juz zadnego ślubu :/ jak dla mnie ten serial mógl by miec wiecej odcinkow nawet 1000 🙂

 28. fajnie ze monika idzie do aresztu a julia i janek razem ale szkoda ze bozena odchodzi bo przy niej była zabawa

 29. Do Egona : nie masz racji! przecież Kasia zaszła w ciążę! więc coś tam z Krzyśkiem musieli robić. Moniczka z doktorkiem też w celibacie nie żyła, tudzież Maciek z Kamilem. Z tego wniosek, że seks był, tylko nie tak dosłownie…

 30. Egon monika z tamtym aktorem całym. Ludzie no nie wierzę czy w każdym serialu te upadki muszą być takie sztuczne. Jedyny serial to chyba przepis na życie gdzie jerzy został potrącony przez samochód tam to było genialnie pokazane. Nosz kurde monika 1 ręką popycha julie a ta upada i traci przytomność…. Bez przesady no brak słów po prostu brak słów. Ludzie spadają z 2 piętra a nie maja takich obrażeń jak julia która została popchnieta przez monikę i to tak leciutko… Z reszta wydawało mi sie że za julia był fotel ale dobra. Szczerze mówiąc wątki tego serialu podobne do innych.np że szef zakochuje sie w pracownicy brzydszej od kobiety z która jest na początku serialu (w tym wypadku monika ładniejsza od julii) ale ten serial lepiej sie oglądało może przez te wszystkie intrygi (choć czasem sztuczne i żałosne)

 31. podobno ma nie być już następnego serialu . Więc ja mam propozycję : drugi sezon julii . napewno wszyscy są ciekawi co teraz będzie z julią i jankiem . 🙂 to miałoby szanse .. :):)

 32. z wszystkich codziennych seriali tvn tylko BrzydUla dała się znieść, a nawet była całkiem fajna 😉 może jeszcze jako tako Majka, bo zawsze to coś innego, przy tym dużo ładnego Krakowa (w Julii jakoś nie zauważyłam), wprawdzie mdli główni bohaterowie, ale drugoplanowi całkiem, całkiem, ogólem nie to co BrzydUla, ale uszło. Reszta to niestety dno.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *