Julia 2 – 5 streszczenia odcinków

Tradycyjnie pierwszy epizod zobaczymy po emisji finałowego odcinka „Prosto w serce”. Co czeka nas w kolejnych?
Przeczytajcie streszczenia. Na opinie jeszcze musimy poczekać.
2

Julia i Maciek wpadają w tarapaty. Janek, starszy brat Maćka, próbuje im pomóc. Wspólnymi siłami udaje im się zapanować nad sytuacją. Bracia zapraszają Julię do domu. Ku jej zaskoczeniu Maciek przedstawia ją rodzicom jako swoją dziewczynę. Janiccy zapraszają Julię na rodzinną kolację. Tymczasem Darek zwierza się Pawłowi z rozstania z dziewczyną. Kolega nakłania go, by walczył o Julkę.

3
Julia informuje zaniepokojoną mamę, że zostaje w Krakowie. Zwierza się Maćkowi z rozstania z Darkiem. Chłopak proponuje, by wspólnie spędzili dzień. Najpierw pojadą do prywatnej kliniki Janickich, a następnie wybiorą się na zakupy. Niestety plan się nie powiódł. Okazuje się, że obowiązki czekają na Maćka w szpitalu. W tej sytuacji Janek oferuje Julce towarzystwo, a Maciek udostępnia im kartę płatniczą.

4
Julia odwiedza kuzynkę Kasię. Opowiada jej o rozstaniu z Darkiem. Kasia i jej mąż Krzysztof oferują Julii pomoc. Nieoczekiwanie w Krakowie pojawiają się matka Julii oraz matka Darka. Tymczasem Maciek zabiera Julkę na przejażdżkę. Ponawia zaproszenie na kolację do rodziców. Dziewczyna odmawia. Wraca do Kasi. Ku jej zaskoczeniu zastaje tam mamę, siostrę, Darka i Beatę Nogaj. Darek przeprasza Julię. Dziewczyna oświadcza, że nie mogą już być razem. Twierdzi, że zostaje w Krakowie i zamierza zacząć życie od nowa.

5
Maciek zamierza wyjechać z kraju. Matka nalega, by przed wyjazdem przyprowadził Julię na kolację. Z kolei ojciec informuje Maćka, że ma wobec niego i Julii pewne oczekiwania. Niespodziewanie zjawia się Darek. Wyznaje Julii miłość i prosi, by do niego wróciła. Przyparta do muru dziewczyna decyduje się pójść na kolację do Janickich. Przed posiłkiem Maciek informuje dziewczynę o oczekiwaniach ojca, z których trudno będzie im się wycofać.

fot.AKPA

8 odpowiedzi do “Julia 2 – 5 streszczenia odcinków”

  1. a czemu? Warto dać szansę jak ma się do wyboru o tej porze Klan 😉 na rachunek sumienia czy się opłaca przyjdzie czas po pierwszych odcinkach 😀

  2. obejrzałam pierwszy odcinek i bardzo mi się podobało jestem w tym zakochana i szukam w necie drugiego odcinka 😉

  3. takie sobie lepsze było ,,PROSTO W SERCE ” bo tam coś się działo . Może będzie lepsze od ,,majka”

  4. mi to strasznie przypomina właśnie majkę i brzydulę bo brzydula to julia kaminska a to julia a i z majki ma to ze jest dziewczyną poszukującą szczęscia xdd strasznie się powtarza ale ciekawie się zapowiada ten Darek mnie urzekł to naprawdę może być ciekawe nie mogę się już doczekać kolejnego odcinka 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *