Julia coraz bardziej zbliża się do Janka.
Co jeszcze czeka nas w nowych odcinkach? Przeczytajcie streszczenia.

21
Janek podejrzewa, że Maciek zdradza Julię. Kierowany impulsem chce porozmawiać z dziewczyną. W tym celu podstępnie organizuje spotkanie. Wieczorem gwiazdor Piotr wraz z ekipą wpadają na kolację do Fado. Podczas imprezy Krzysztof zauważa, że Kasia i Piotr rozmawiają z dala od towarzystwa. Tymczasem Julia dostaje zwrot pieniędzy, które wysłała mamie. Dziewczyna nie rozumie z jakiego powodu. Próbuje to wyjaśnić.

22
Między Kasią a Krzysztofem powstaje konflikt. Julia zwierza się Maćkowi z problemów dotyczących jej mamy. Chłopak deklaruje pomoc. Tymczasem Hanna odwiedza Maćka i Julię. Wieczorem Chmielewska i Janek idą na spotkanie w interesach. Wszystko idzie zgodnie z planem Janka. Nagle w restauracji pojawia się Monika.

23
Po nieudanej kolacji Julia wraca do mieszkania Kasi. Rozmawia z kuzynką o tym, co się wydarzyło. Kasia domyśla się, że Janek nie jest Julii obojętny. Tymczasem Piotr pojawia się w klinice. Poznaje Monikę, która próbuje go oczarować. Umawiają się na kolację. Maciek ostrzega Julię przed Moniką, która rozsiewa w klinice plotki na jej temat.

24
Monika próbuje wzbudzić w Janku zazdrość. Wykorzystuje do tego Piotra. Tymczasem Tadeusz mianuje Janka szefem kliniki. Jednocześnie Janek nadal podejrzewa, że Julia i Maciek mają problemy. Dziewczyna czuje, że postawa Maćka pakuje ją w coraz większe kłopoty. Próbuje zatem z nim porozmawiać. Podczas rozmowy Maciek wyznaje Julii coś ważnego.

25
Monika nie przychodzi do pracy. Przy pierwszej okazji Janek robi jej awanturę. Dziewczyna myśli, że Janicki jest o nią zazdrosny. Tymczasem Janek pomaga Julii w rozwiązywaniu zaistniałych problemów. Chmielewska jest mu wdzięczna. Następnego dnia Julię odwiedza doktor Małecka, która składa jej pewną propozycję.