Julia 26 – 29 streszczenia odcinków

Julia ma dość udawania… i nadal udaje!
Przeprowadzka do domu Janickich i podejrzenia Janka.
Co jeszcze wydarzy się w nowych odcinkach Julii?

26
Julia opowiada Maćkowi o propozycji doktor Małeckiej. Janicki jest tym zainteresowany. Tymczasem do Krakowa przyjeżdża mama Chmielewskiej, aby odebrać wyniki Natalki. Okazuje się, że przywiózł ją Darek, który wykorzystał moment i powiedział coś przykrego na temat Julki. W tej sytuacji dziewczyna postanawia wyznać mamie prawdę.

27
Janek inicjuje rozmowę z Julią. Wypytuje ją, czy między nią a Maćkiem wszystko jest w porządku. Spotkanie przebiega w bardzo miłej atmosferze. Niespodziewanie do gabinetu Janka wchodzi Tadeusz. Tymczasem Darek natrętnie usiłuje zaimponować Julii. Dostaje kosza. Tego dnia wieczorem Julia spotyka się z Maćkiem i przyznaje, że ma dosyć udawania.

28
Janek odwiedza Maćka. Zauważa ślady wieczornej zabawy. Sądzi, że brat zdradza Julkę. Ten zapewnia go, że to nieprawda. Janek wręcza bratu dwa bilety na koncert ulubionego zespołu muzycznego. Sugeruje, żeby zaprosił Julię. Przed koncertem między Julką a Jankiem dochodzi do nieporozumienia. Monika wraz z matką idą na spotkanie z gwiazdorem Piotrem. Kończy się ono zaskakująco.

29
Maciek przystępuje do remontu mieszkania. Rodzice proponują mu, by wraz z Julią zamieszkali u nich. Janicki prosi dziewczynę, by się zgodziła. Ta niechętnie ulega namowom i przeprowadza się do jego rodziców. Tymczasem Darek przychodzi do restauracji Kasi, by zaprosić Chmielewską na kolację. Dowiaduje się, że Julia i Maciek mieszkają teraz u Janickich.

12 odpowiedzi do “Julia 26 – 29 streszczenia odcinków”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *