Julia odkrywa sekret Maćka… Jak myślicie o co może chodzić? Poniżej streszczenia odcinków.
Ja obstawiam, że jest gejem ;)

30
Do Janickich przyjeżdża ciotka Nina. Okazuje się, że Hanna postanowiła zorganizować rodzinne spotkanie. Początkowo ciotka jest nieufna wobec Julii, ale szybko przekonuje się do niej. Po rodzinnym spotkaniu Maciek udaje się do dr Małeckiej. Kobieta jednak nie chce z nim rozmawiać. Twierdzi, że tylko Julii powie całą prawdę.

31
Julia spotyka się z Anitą, by porozmawiać o frapujących ją podejrzeniach dotyczących Maćka. W restauracji Kasi wszyscy oczekują na krytyka kulinarnego. Personel jest zaniepokojony, ponieważ nie wiadomo kto to będzie. Janek, wbrew woli ojca, przyjmuje do pracy w klinice chirurga Igora Nowaczyńskiego. Janek i Igor są dobrymi znajomymi.

32
Policja zjawia się w warsztacie samochodowym Darka i Pawła. Wypytuje o jednego z klientów. Julia organizuje Janickim przyjęcie z okazji ich rocznicy poznania się. Angażuje w przygotowania Janka i Maćka. Kiedy wszyscy zaproszeni gromadzą się w willi, Hanna i Tadeusz są wzruszeni. Tego samego wieczoru Julia przypadkiem odkrywa wielką tajemnicę Maćka.

33
Julia spotyka się z Kasią, by porozmawiać o wydarzeniach związanych z Maćkiem. Jest poruszona odkryciem jego tajemnicy. Z kolei Janicki sądzi, że dziewczyna nie chce go już znać. By wyjaśnić sprawę, zaprasza Julię na kolację. Igor - nowo przyjęty do kliniki chirurg, zauważa, że Janek bardzo interesuje się Julią.

34
Hanna przypadkiem dowiaduje o przykrej sprawie dotyczącej jej męża. Zbliża się dzień otwarty w klinice. W związku z tym Julia ma wiele pracy. Koordynuje działania współpracując z Jankiem. Darek i Paweł idą na podwójną randkę. Darek chwali się tym Julii, chcąc wywołać jej zazdrość.

35
Hanna próbuje porozmawiać z mężem przed jego wyjściem do pracy. Niestety, Tadeusz bardzo się spieszy. Janek i Julia podczas przerwy spacerują w parku. Mile spędzony czas wywołuje u Julii nostalgię. Dziewczyna wie, że to wszystko nie ma sensu. Ona udaje narzeczoną Maćka, a Janek jest z Moniką. Mimo to pisze do Janka i niecierpliwie oczekuje na odpowiedź. Hanna podsłuchuje rozmowę Moniki i Bożeny.