Przygotowania do ślubu. Czy Jan wyzna swoje uczucia?
Przeczytajcie streszczenia.

40
Julia i Darek przyjeżdżają do Lubawic. Chłopak próbuje wykorzystać sytuację, by zbliżyć się do swojej byłej narzeczonej. Natalka źle się czuje. Cieszy się jednak z odwiedzin starszej siostry. Janek chce wyznać Maćkowi, że kocha jego narzeczoną. Tymczasem w klinice wszyscy są przekonani, że Maciek i Julia zamierzają wziąć ślub.

41
Hanna i Tadeusz koniecznie chcą zaangażować się w przygotowania do ślubu Julii i Maćka. W tym samym czasie Igor próbuje przekonać Janka, aby walczył o kobietę, którą kocha. Natalka czuje się już lepiej. Julia postanawia więc wrócić do Krakowa. Janek przy pierwszej okazji przeprasza ją za to, co między nimi zaszło. Obiecuje, że to się więcej nie powtórzy.

42
Załamana Julia nie potrafi zrozumieć reakcji Janka. Mówi Kasi, że chce się wycofać z układu z Maćkiem i znaleźć sobie nową pracę. Kiedy pojawia się w klinice, Anita z Igorem gratulują jej ślubu. Julia jest w szoku. Żąda od Maćka wyjaśnień. Chłopak próbuje ją uspokoić i zapewnia, że postara się, aby ślub się nie odbył. Tymczasem Monika odkrywa prawdę o siostrze Hanny.

43
Anita widzi, jak Igor flirtuje z masażystką. Czuje się zawiedziona. Julia próbuje podnieść ją na duchu. Tadeusz i Janek nie potrafią się porozumieć w pewnej kwestii. Hanna oświadcza Julii, że razem z Tadeuszem chcieliby poznać jej rodzinę. Przerażona dziewczyna próbuje zmienić temat rozmowy.

44
Za radą Kasi Julia zamierza się zachowywać się przy Janku normalnie, on jednak ją ignoruje. Dziewczyna próbuje też namówić Maćka, aby wyznał rodzicom prawdę o sobie. Chłopak nie ma jednak pewności, czy Hanna i Tadeusz go zaakceptują. Janicki, Julia i Kamil postanawiają więc, że nim sprawa się wyjaśni, będą robić wszystko, aby do ślubu nie doszło.

45
Tadeusz wymaga od syna, by jak najszybciej zajął się sprawą rezerwacji sali bankietowej. Wręcza mu pieniądze na ten cel. Maciek przekonany, że wszystkie lokale są już zarezerwowane, przystępuje do działania. Okazuje się, że w przyszłym miesiącu jest wolny termin. Maciek kombinuje, jak wykręcić się od rezerwacji. Janek próbuje uniknąć spotkania biznesowego, na które ma pójść wraz z Julią. Chmielewska orientuje się, że chłopak unika jej towarzystwa.