Julia 46 – 50 streszczenia odcinków

Pomysły na ślub Julii i Maćka. Kogo szpieguje Darek?
Przeczytajcie streszczenia.

46
Janek ustala z pacjentką termin operacji. Tadeusz nie akceptuje jego decyzji. Darek jest przekonany, że stał się przez Julię pośmiewiskiem w miasteczku. Postanawia się zemścić. Monika próbuje nastawić Janka przeciwko Julii. Proponuje mu wspólne mieszkanie. Tymczasem trwają przygotowania do ślubu Julii i Maćka. Tadeusz rezerwuje salę na ceremonię.

47
Maciek dzieli się z rodzicami ze zwariowanym pomysłem, jaki ma na swój ślub. Hanna i Tadeusz postanawiają jednak na wszelki wypadek nie rezygnować z rezerwacji sali. Ich syn w tym czasie ma sprawdzić, czy jego plan da się zrealizować. Darek próbuje dowiedzieć się, kim jest Kamil. Namawia Pawła, by go śledził.

48
Maciek i Julia są rozczarowani, gdy dowiadują się, że ślub w balonie nie jest żadnym problemem. Liczyli na to, że plan okaże się niewykonalny. Zdesperowana Julia stawia swojemu fikcyjnemu narzeczonemu pewien warunek. Tymczasem Hanna i Tadeusz zastanawiają się, gdzie wysłać nowożeńców w podróż poślubną. Planują też obiad zapoznawczy z rodziną przyszłej synowej.

49
Operacja pacjentki Rudnickiej przebiega pomyślnie. Dla Janka to powód do satysfakcji. Przy pierwszym spotkaniu Julka składa mu gratulacje. Janickiego cieszy dowód uznania z jej strony. Rozmowę przerywa Monika, która oświadcza, że postanowili z Jankiem wspólnie zamieszkać. Julce rzednie mina. Zamierza poszukać innej pracy. Maciek obiecuje, że zrobi wszystko, by Julia nie musiała zmieniać pracy. Monika dowiaduje się, że Janek jest zakochany w Julii.
50
Janek wprowadza się do Moniki. Julia szuka nowej pracy, by móc jak najszybciej odejść z kliniki. Podczas spotkania w interesach Julii i Janka dochodzi do kłótni. Kasia mówi Julii, że zbyt emocjonalnie interpretuje wydarzenia. Niebawem Chmielewska otrzymuje informację telefoniczną, że mama i Natalka przyjeżdżają do Krakowa.

3 odpowiedzi do “Julia 46 – 50 streszczenia odcinków”

  1. Ehh… Janek kocha inna a wprowadza sie do tej zolzy bo przepraszam co? Maciej i Julka tak bezmyslnie patrza jak zaraz bedzie slub ktory im zorganizowali. Odcinkow jeszcze duzo wiec pewnie dlugo beda to odkrecac. By cos zrobili innego…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *