Pomysły na ślub Julii i Maćka. Kogo szpieguje Darek?
Przeczytajcie streszczenia.

46
Janek ustala z pacjentką termin operacji. Tadeusz nie akceptuje jego decyzji. Darek jest przekonany, że stał się przez Julię pośmiewiskiem w miasteczku. Postanawia się zemścić. Monika próbuje nastawić Janka przeciwko Julii. Proponuje mu wspólne mieszkanie. Tymczasem trwają przygotowania do ślubu Julii i Maćka. Tadeusz rezerwuje salę na ceremonię.

47
Maciek dzieli się z rodzicami ze zwariowanym pomysłem, jaki ma na swój ślub. Hanna i Tadeusz postanawiają jednak na wszelki wypadek nie rezygnować z rezerwacji sali. Ich syn w tym czasie ma sprawdzić, czy jego plan da się zrealizować. Darek próbuje dowiedzieć się, kim jest Kamil. Namawia Pawła, by go śledził.

48
Maciek i Julia są rozczarowani, gdy dowiadują się, że ślub w balonie nie jest żadnym problemem. Liczyli na to, że plan okaże się niewykonalny. Zdesperowana Julia stawia swojemu fikcyjnemu narzeczonemu pewien warunek. Tymczasem Hanna i Tadeusz zastanawiają się, gdzie wysłać nowożeńców w podróż poślubną. Planują też obiad zapoznawczy z rodziną przyszłej synowej.

49
Operacja pacjentki Rudnickiej przebiega pomyślnie. Dla Janka to powód do satysfakcji. Przy pierwszym spotkaniu Julka składa mu gratulacje. Janickiego cieszy dowód uznania z jej strony. Rozmowę przerywa Monika, która oświadcza, że postanowili z Jankiem wspólnie zamieszkać. Julce rzednie mina. Zamierza poszukać innej pracy. Maciek obiecuje, że zrobi wszystko, by Julia nie musiała zmieniać pracy. Monika dowiaduje się, że Janek jest zakochany w Julii.
50
Janek wprowadza się do Moniki. Julia szuka nowej pracy, by móc jak najszybciej odejść z kliniki. Podczas spotkania w interesach Julii i Janka dochodzi do kłótni. Kasia mówi Julii, że zbyt emocjonalnie interpretuje wydarzenia. Niebawem Chmielewska otrzymuje informację telefoniczną, że mama i Natalka przyjeżdżają do Krakowa.