Julia chce powiedzieć rodzicom Maćka prawdę. Co jej przeszkodzi?
Poniżej streszczenia.

51

Julia i Janek jadą na spotkanie z menadżerką firmy farmaceutycznej. Przed wizytą dziewczyna uprzedza Janickiego, że chce odejść z kliniki. Tymczasem do Krakowa przyjeżdżają mama Julki i Natalka. Wieczorem Julia mówi Maćkowi, że chce wyplątać się z układu. Chłopak proponuje, że wyzna rodzicom prawdę.

52

Julia mówi Tadeuszowi, że razem z Maćkiem chcą się spotkać z nim i Hanną. Mają im coś ważnego do powiedzenia. Tymczasem Igor i Janek obmyślają atrakcje na wieczór kawalerski. Tego samego dnia okazuje się, że Natalka musi zostać w szpitalu poddana dodatkowym badaniom.

53

Julia jest przygnębiona z powodu choroby Natalki. Tymczasem Monika ostentacyjnie przypomina jej, że zamieszkała z Jankiem. Maciek próbuje pocieszyć dziewczynę. Julia zwierza się Anicie ze swoich zmartwień. Po jakimś czasie okazuje się, że stan zdrowia jej siostry się pogorszył.

54

Rodzina obawia się o zdrowie Natalki. Julia nie wie, jak pomóc siostrze. Kasia radzi jej, by poprosiła Janickich o pożyczkę. Tymczasem Monika dowiaduje się, że jej rywalka ma ciężko chorą siostrę. Wykorzystuje tę wiedzę, aby jej zaszkodzić.

55

Julia nie może poprosić Janickich o pożyczkę. Monika jest przekonana, że Tadeusz zwolni rywalkę po tym, co mu o niej powiedziała. Do Darka przyjeżdża matka. Mówi mu, że Natalka jest umierająca. Wieczorem Tadeusz zaprasza wszystkich na kolację. Ma dla Julii i Maćka niespodziankę.