Julia 51-55 streszczenia odcinków

Julia chce powiedzieć rodzicom Maćka prawdę. Co jej przeszkodzi?
Poniżej streszczenia.

51

Julia i Janek jadą na spotkanie z menadżerką firmy farmaceutycznej. Przed wizytą dziewczyna uprzedza Janickiego, że chce odejść z kliniki. Tymczasem do Krakowa przyjeżdżają mama Julki i Natalka. Wieczorem Julia mówi Maćkowi, że chce wyplątać się z układu. Chłopak proponuje, że wyzna rodzicom prawdę.

52

Julia mówi Tadeuszowi, że razem z Maćkiem chcą się spotkać z nim i Hanną. Mają im coś ważnego do powiedzenia. Tymczasem Igor i Janek obmyślają atrakcje na wieczór kawalerski. Tego samego dnia okazuje się, że Natalka musi zostać w szpitalu poddana dodatkowym badaniom.

53

Julia jest przygnębiona z powodu choroby Natalki. Tymczasem Monika ostentacyjnie przypomina jej, że zamieszkała z Jankiem. Maciek próbuje pocieszyć dziewczynę. Julia zwierza się Anicie ze swoich zmartwień. Po jakimś czasie okazuje się, że stan zdrowia jej siostry się pogorszył.

54

Rodzina obawia się o zdrowie Natalki. Julia nie wie, jak pomóc siostrze. Kasia radzi jej, by poprosiła Janickich o pożyczkę. Tymczasem Monika dowiaduje się, że jej rywalka ma ciężko chorą siostrę. Wykorzystuje tę wiedzę, aby jej zaszkodzić.

55

Julia nie może poprosić Janickich o pożyczkę. Monika jest przekonana, że Tadeusz zwolni rywalkę po tym, co mu o niej powiedziała. Do Darka przyjeżdża matka. Mówi mu, że Natalka jest umierająca. Wieczorem Tadeusz zaprasza wszystkich na kolację. Ma dla Julii i Maćka niespodziankę.

9 odpowiedzi do “Julia 51-55 streszczenia odcinków”

  1. Nie no nie do wiary, jak ja nie lubię tej Moniki to jest jakiś obłęd.. i też się dziwie że Julka się na to wszystko godzi ! .. a fakt że Janek zaproponował Julce przyjacielstwo to jest już dopiero głupota !

  2. Ten serial jest super ja go uwielbiam wszyscy aktorzy grają w nim świetnie i tak samo wyrażają emocje będące w serialu.
    A co do Janka i Juli to i tak będą razem a Monika pójdzie w odstawkę ale wiadomo że nie teraz bo jest dopiero kilka odcinków a ma ich być ich być prawie 200 więc jak by teraz nakręcili że Julia i Janek będą razem to nie było by później co oglądać
    Serial jest Super zapraszam wszystkich do oglądania…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *