Julia 56 – 60 streszczenia odcinków

Julia zbiera pieniądze na operację siostry. Co Janek wyzna Monice?
Przeczytajcie streszczenia.

55
Julia straciła możliwość zwrócenia się do Janickich o pożyczkę. Monika triumfuje. Jest przekonana, że Tadeusz zwolni Julię z pracy. Sądzi, że nareszcie pozbędzie się konkurentki. Tymczasem do Darka przyjeżdża matka. Mówi mu, że Natalka jest umierająca. Tego dnia wieczorem Tadeusz zaprasza najbliższych na kolację. Ma dla Julii i Maćka niespodziankę.

56
Monika jest wściekła. Nie powiódł się kolejny plan pogrążenia Julki. Informacja o ślubie Maćka i Julii wywarła na Janku duże wrażenie. Mężczyzna nie potrafi tego zaakceptować. Darek stara się zdobyć pieniądze na operację Natalki. Ma nadzieję, że tym sposobem zdobędzie przychylność Julii. Wkrótce Chmielewska dzwoni do mamy z informacją, że zdobyła pieniądze na operację siostry.
57
Janek nie potrafi zaakceptować zbliżającego się ślubu brata. Przed Julią ukrywa prawdziwe uczucia. Twierdzi, że cieszy go zbliżająca się uroczystość. Sytuacja jest trudna dla obojga. Koleżanka Moniki odwiedza ją w klinice. Okazuje się, że kobieta zajmuje się organizowaniem ślubów. Dla Moniki to znakomita okazja, by skompromitować Julię.
58
Julia informuje mamę o ślubie z Maćkiem. Monika przekazuje Janickim wiadomość o pobycie Alicji w Krakowie. Tadeusz zaprasza Julię wraz z matką na kolację. Chmielewska mówi Maćkowi, że to zły pomysł. Chłopak stara się nie dopuścić do spotkania. Mimo to mama Julii pojawia się u Janickich. Towarzyszy jej Monika.
59
Pola i Patryk wyjeżdżają na koncert, ignorując zakaz rodziców. Wpadają w tarapaty. Julia i Janek przychodzą im z pomocą. Darek umawia się z Anitą. Podczas spotkania zabiera z jej torebki klucze do kliniki. Janek wyznaje Monice, że kocha Julię.
60
Zwierzenia Janka dotyczące uczuć do Julii wywołały u Moniki szok. Mimo to dziewczyna postanawia o niego walczyć. Dzwoni do matki, by się pożalić. Mówi jej, że nienawidzi Janka i zamierza zniszczyć mu życie. Planuje też zemścić się na Chmielewskiej. Wskutek splotu wydarzeń Maciek informuje Julkę, że powinna jak najszybciej z nim zamieszkać.

4 odpowiedzi do “Julia 56 – 60 streszczenia odcinków”

  1. Nie wiem dlaczego , ale mam przeczucie jak oglądam Julię , że Maciek się chyba w niej zakochał albo powoli zakochuje , niestety ona jest zapatrzona w Janka…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *