Julia 6-13 streszczenia odcinków

Co wydarzy się w styczniowych odcinkach. Przeczytajcie streszczenia.

6
Maciek proponuje Julii układ, na który ona nie chce się zgodzić. Dziewczyna zostaje zatrudniona w klinice Janickich jako specjalistka do spraw marketingu i reklamy. Monika, kosmetyczka oficjalnie związana z Jankiem, uważa Julię za zagrożenie. Postanawia utrudnić jej pracę.

7
Julia dowiaduje się, że jej mama straciła pracę. Obwinia Darka, który wszystkiego się wypiera. Tego samego dnia dziewczyna dostaje pierwsze poważne zadanie służbowe – ma się zająć organizacją przyjęcia dla Janka. Chce, by odbyło się ono w restauracji Kasi, ale pomysł nie podoba się Hannie Janickiej.

8
Julia urządza przyjęcie w ekskluzywnej restauracji, zgodnie z oczekiwaniami Hanny. Dziewczyna napotyka nieoczekiwane trudności. Kuzynka przychodzi jej z pomocą. Wszystko wydaje się iść zgodnie z planem, jednak przyjęcie okazuje się niewypałem

9
Maciek próbuje udobruchać rodziców i przekonać ich, aby dali Julii jeszcze jedną szansę. Dziewczyna jest załamana. Przeprasza Janka, chociaż on nie ma do niej żalu. W tym czasie do Julii dzwoni Hanna i prosi ją o spotkanie. Dziewczyna dowiaduje się, że Darek pomógł jej mamie. Jest wdzięczna, ale daje mu do zrozumienia, że do niego nie wróci. Janek i Anita widzą ich razem.

10
Julia chce się wykazać w pracy. Próbuje wymyślić nowy sposób na promocję kliniki. Pojawia się pomysł, by Janek udzielił wywiadu w telewizji. Monika opracowuje plan, by pokrzyżować Julii plany i wciela go w życie. Julia opowiada o sytuacji kuzynce. Jest przekonana, że zaszła pomyłka, ale Kasia uważa, że Monika działała świadomie. Ostrzega przed nią Julię.

11
Tadeusz zleca Julii i Maćkowi opracowanie kampanii reklamowej dla kliniki. Julia wpada na pomysł, by całe przedsięwzięcie oprzeć na historii rodziny Janickich. Hanna jest temu przeciwna. Maciek proponuje Julii, aby działali po swojemu. Janicka jest wściekła, gdy widzi syna i Julię przeglądających rodzinne pamiątki. Rodzina Kasi ma problemy finansowe.

12
Janek podejrzewa, że Julia ma coś wspólnego z handlarzem narkotykami. Mówi o tym bratu, ale Maciek mu nie wierzy. Julia chce pomóc Kasi i postanawia poprosić Tadeusza o zaliczkę. Janiccy dochodzą do wniosku, że pomysł na promocję kliniki jest bardzo dobry. Dochodzi do spięcia między Julią i Jankiem. Dziewczyna nie wie, że Janicki widział ją z Jankiem.

13
W klinice odbywa się wystawa zorganizowana przez Julię. Na początku pojawiają się drobne problemy, ale dziewczynie udaje się wszystko załagodzić. Wszystko wydaje się iść zgodnie z planem, ale niespodziewanie pojawia się Darek. Wieczorem, po ciężkim dniu, Julię spotyka miła niespodzianka.

3 odpowiedzi do “Julia 6-13 streszczenia odcinków”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *