Julia 66 – 69 streszczenia odcinków

Ślub Julii i Maćka – co się wydarzy? 😉
Reszta streszczeń poniżej.

66
Tadeusz oświadcza Monice, że nie dopuści do jej ślubu z Jankiem. W restauracji Kasi wszyscy świetnie się bawią na wieczorze panieńskim Julii. Atmosferę psuje pojawienie się Moniki. Tymczasem Maciek szykuje się na wieczór kawalerski. Gdy wychodzi z mieszkania, ktoś zarzuca mu worek na głowę i wciąga do samochodu. Chwilę później Kamil pada ofiarą identycznej napaści.

67
Janek i Igor nie mogą dodzwonić się do Maćka. Zastanawiają się, co się z nim stało. Razem z Julią rozpoczynają poszukiwania. Janiccy obawiają się, że syn zniknął, bo ma wątpliwości związane ze ślubem. Tymczasem chłopak jest więziony przez Darka, który nie chce dopuścić do ceremonii.

68
Nadszedł dzień planowanego ślubu Julii i Maćka. Hanna martwi się o syna, który wciąż się nie odnalazł. Mąż próbuje ją uspokoić. Tymczasem Paweł mówi Darkowi o tym, czego się dowiedział o Kamilu. Były narzeczony Julii chce wykorzystać te informacje, by nie dopuścić do ślubu. Stawia się w urzędzie, w którym ma się odbyć ceremonia, i wyznaje wszystkim krępującą tajemnicę przyszłego pana młodego.

69
Maciek przyznaje, że to, o czym powiedział Darek, jest prawdą. Wszyscy współczują Julii przekonani o tym, że została oszukana przez Maćka. Załamana Hanna czuje się winna, że nie zauważyła tego, co działo się z synem. Tadeusz natomiast jest wściekły. Julia przychodzi do Janickich, aby wyznać im, że wiedziała o wszystkim.

fot.AKPA

4 odpowiedzi do “Julia 66 – 69 streszczenia odcinków”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *