Julia 70 – 73 streszczenia odcinków

Czy Julia zdobędzie pieniądze na operację Natalki?
Przeczytajcie streszczenia.

70
Tadeusz proponuje, by Julia zamieszkała z nimi na jakiś czas. Przepełniona poczuciem winy dziewczyna zgadza się na to. Janek martwi się o Maćka. Próbuje nawiązać z nim kontakt. Tymczasem Monika dowiaduje się, że Julia była kiedyś narzeczoną Darka.

71
Julia szczerze wyznaje Hannie, dlaczego zdecydowała się wyjść za jej syna. Janek proponuje dziewczynie, aby wzięła kilka dni urlopu. Monika idzie do warsztatu, żeby wyciągnąć od Darka jakieś informacje o jego byłej narzeczonej. Następnie w rozmowie z Julią stawia jej pewne żądania…

72
Hanna mówi mężowi, że Julia wiedziała o orientacji Maćka, a na ślub zgodziła się ze względów finansowych. Tadeusz jednak wciąż nie może wybaczyć synowi, że naraził go na śmieszność. Monika przypadkiem znajduje hasło dostępu i numer konta Maćka, na które wpłynęło sto tysięcy złotych. Zaczyna planować kolejną intrygę. Tymczasem Julia prosi Darka o pożyczkę na operację Natalki.

73
Julia desperacko próbuje zdobyć pieniądze na operację siostry. Prosi o pożyczkę matkę Darka. Tymczasem on oznajmia Pawłowi, że już nie zależy mu na byłej ukochanej, a liczy się dla niego wyłącznie Monika. Przebiegła dziewczyna zdradza matce, do czego potrzebuje mechanika. Następnie usiłuje go przekonać do swojego planu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *