Julia 74 – 79 streszczenia odcinków

Kolejne problemy Julii.
Przeczytajcie streszczenia.

74

Julia, która jak najszybciej musi mieć pieniądze na operacje, zgadza się na wszystkie warunki matki Darka. Telefonuje do mamy i mówi jej, że udało jej się zdobyć potrzebną kwotę. Niecierpliwie czeka na Nogajową, która przychodzi do restauracji, by przekazać jej pieniądze. Tymczasem Monika przygotowuje się do realizacji swojego planu, do którego chce wykorzystać Darka.

75

Julia nie zdobyła od matki Darka pieniędzy na operację siostry. Jest załamana. Tymczasem w klinice odbywa się wigilijne spotkanie. Janek z nadzieją czeka na dziewczynę. Wieczorem Monika składa Julii wizytę, podczas której wręcza jej pieniądze. Robi to jednak pod pewnym warunkiem, który zostaje zaakceptowany. Tymczasem podczas świątecznej kolacji Janek dowiaduje się prawdy o byłej narzeczonej brata.

76

Janek spotyka się z Julią. Wyjawia mu ona całą prawdę o związku z jego bratem. Krzysztof dostaje nową rolę w serialu. Komplikuje to życie rodziny. Maciek zapewnia Julię, że u niego wszystko w porządku. Dziewczyna prosi go, by skontaktował się ze swoimi rodzicami, którzy się o niego martwią.

77

Natalka wyjeżdża z matką na operację. Janek przyznaje Monice, że miała rację twierdząc, iż Julia jest oszustką. Tymczasem dziewczyna bardzo przeżywa fakt, że inni źle o niej myślą. Zamierza iść do kliniki po swoje rzeczy i złożyć wymówienie. Darek planuje zaprosić Monikę na sylwestra.

78

Kasia obawia się, że kariera męża i związany z tym rozgłos może źle wpłynąć na ich rodzinę. Jest wściekła, gdy w prasie ukazuje się niekorzystny artykuł o Krzysztofie. Tymczasem w klinice pojawia się klient, z którym Julia nawiązała wcześniej współpracę. Mężczyzna pilnie potrzebuje projektu. Monika mówi Jankowi, że się tym zajmie. Tymczasem Anita prosi Julię o pomoc.

79

Julia chce zaangażować się w projekt kampanii. Ma poczucie winy, że przez nią klinika ma problemy. W tym czasie Janek rozmawia ze znajomym lekarzem na temat Natalki. Janiccy wciąż nie mogą dojść do porozumienia w sprawie Maćka. Monika odwiedza Darka. Odkrywa jego tajemnicę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *