Julia 80 – 84 streszczenia odcinków

Co tym razem uknuła Monika?
Poniżej streszczenia.

80

Monika knuje kolejną intrygę, która pozwoli jej pogrążyć Julię. Podstępem naprowadza Janka na trop złodzieja leków z Kliniki Piękna. Krzysztof staje się coraz bardziej popularny. Kasia jest zmęczona tym, co dzieje się wokół jej męża.

81

Tadeusz kontaktuje się z Julią. Prosi ją o spotkanie i zapowiada, że sprawa jest poważna. Zaniepokojona dziewczyna nie ma pojęcia, o co może chodzić. Anita chce ją o wszystkim poinformować, ale kiedy przychodzi do Fado, dowiaduje się, że Julia właśnie wyszła do Janickich. Tymczasem Janek nie wierzy w winę byłej narzeczonej brata.

82

Julia jest w szoku, gdy słyszy oskarżenia o kradzież. Próbuje się Janickim tłumaczyć. Monika zaprzecza, że pożyczyła jej pieniądze. Załamana dziewczyna wychodzi od Janickich. Nie może przeboleć, że Janek nie stanął po jej stronie. Tymczasem on wypytuje Monikę, dlaczego Julia twierdzi, że dostała od niej pieniądze na operację siostry.

83

Julia nie potrafi udowodnić swojej niewinność i cierpi, gdyż Janek uważa ją za złodziejkę. Igor staje w jej obronie i dziwi się wątpliwościom młodego chirurga. Tymczasem Paweł w imieniu Darka zaprasza Monikę na sylwestra. Krzysztof natomiast proponuje, aby w Fado urządzić zabawę dla ekipy filmowej. Pomysł nie podoba się domownikom.

84

Na poczcie głosowej Julii pojawiła się wiadomość od Maćka. Okazuje się, że Maciek i Kamil wybrali się na skałki, ale mają poważne kłopoty. Pogoda pokrzyżowała im plany i znajdują się w niebezpieczeństwie. Julia natychmiast dzwoni do Janka. Telefon odbiera Monika, której Julia przekazuje informację. Monika martwiąc się, że sylwester może nie wypalić postanawia ukryć tą wiadomość. Janek dowiaduje się o bracie od Anity i niezwłocznie postanawia pomóc jemu i Kamilowi. Monika jest wściekła i nakłania Janka, aby został. Janek nie zamierza nic nie robić i wyjeżdża. Julia bardzo martwi się o chłopaków i także postanawia na własną rękę do nich dotrzeć. Monika zostaje sama… i postanawia spędzić sylwestra z Darkiem.

4 odpowiedzi do “Julia 80 – 84 streszczenia odcinków”

  1. Ktoś może wie jak nazywa się ta aktorka co grała tą pacjentkę Janka co chciała zmniejszyć biust, usunąć tatuaż i coś jeszcze, bo kłóciła się z mężem?

  2. W życiu! To nie ona. Ta z Julii była dzisiaj w „Prawo Agaty” (molestowana) i chyba wczesniej w programie „Ugotowani” 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *