Julia 85 – 89 streszczenia odcinków

Podejrzenia o kradzież i konfrontacja z Moniką.
Co wydarzy się w najbliższych odcinkach?

85

Maciek i Kamil zostają odnalezieni. Korzystając z okazji Julia pyta Janka, czy wierzy w jej niewinność. Mężczyzna jest pełen wątpliwości, gdyż wcześniej dziewczyna kłamała, że jest narzeczoną jego brata. Rozmawia też z Maćkiem o tym, dlaczego tak długo ukrywał fakt, że jest gejem. Wszyscy wspólnie witają nowy rok.

86

Julia mówi Maćkowi, że jego rodzina podejrzewa ją o kradzież. Po powrocie do Krakowa chłopak zastaje w swoim mieszkaniu rodziców. Między nim a Tadeuszem dochodzi do awantury. Tymczasem Julia zwierza się Kasi, że Janek wciąż nie jest jej obojętny. Postanawia jednak o nim zapomnieć.

87

Operacja Natalki bardzo stresuje Julię. Janek spotyka się z bratem i zapewnia go, że jest po jego stronie. Maciek ma jednak do żal o to, że uwierzył w kradzież, której rzekomo dopuściła się jego przyjaciółka. Potem robi awanturę Monice i ogłasza wszystkim, że Julia jest niewinna. Przypadkiem kosmetyczka dowiaduje się, w czyim towarzystwie Janek spędził sylwestra.

88

Maciek nie szczędzi słów na temat Moniki. Monika jest zaniepokojona tym faktem, tym bardziej że Maciek mówi prawdę. Natychmiast żali się Jankowi, że Maciek rozpowiada jakieś bzdury… Janek pociesza Monikę twierdząc, że Maciek stara się bronić Julię. Darek nie może zapomnieć nocy z Moniką. Jest w niej zakochany i stara się z nią skontaktować. Paweł podpowiada mu, aby umówił się ja zabieg w Klinice Piękna. Tymczasem Kasia czyta w gazecie artykuł o romansie jej męża. Jest na niego wściekła. Hanna chce porozmawiać z Maciek i udaje się do niego do mieszkania. Zastaje tam jednak Julię. Julia szczerze z nią rozmawia i tłumaczy jej, że nie ukradła niczego w swoim życiu i nie jest złodziejka. Hanna wraca do domu, tam Tadeusz oznajmia jej, że znalazł odpowiednią osobę do działu marketingu. Hanna ma ogromny żal do męża, że tak szybko skreślił swojego syna. Janicka postanawia odpocząć od tego całego zamieszania i wyprowadza się z domu.

89

Krzysztof tłumaczy Kasi, że ten artykuł to nieporozumienie. Kasia jednak jest w dalszym ciągu na niego zła. Julia postanawia poprawić humor Kasi i… wysyła ją na „krótki urlop”. Przygotowuje jej relaksującą kąpiel, a sama razem z Maćkiem zajmuje się klientami w Fado. Maciek żali się Julce, że ma trudności ze znalezieniem pracy dla siebie. Co prawda miał pomysł na firmę, ale okazało się że nie wypali. Anita pokazuje Jankowi pewne zdjęcie. Janek pyta Igora co o tym sądzi. Przyjaciel mówi mu, że to absurdalne, ale widocznie Janek chce bardzo wierzyć w niewinność Julii i szuka na to potwierdzenia. Bożena dowiaduje się, że Hanna wyprowadziła się z domu. Natychmiast wpada na genialny pomysł, aby pomóc Tadeuszowi… i chce przynieść mu do domu obiad. Tymczasem do Julii przychodzi Anita, która wspiera Julię i mówi jej, że razem z Igorem i Konstancją są po jej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *