Julia 90-94 – streszczenia odcinków

Anita organizuje spotkanie Julii i Jana. Co wymyśli Maciek?
Przeczytajcie streszczenia odcinków.

90

Monikę niepokoi fakt, że Janek jest coraz bliżej odkrycia, kto stoi za włamaniem do kliniki. Tymczasem on przeprowadza rekrutację do działu marketingu. Jego brat przełamuje się i umawia z matką na rozmowę. Orientuje się, że nie ma na koncie pieniędzy, które miał dostać od ojca z okazji ślubu. Anita podstępem organizuje spotkanie Janka i Julii.

91

Julia przejmuje obowiązki Kasi w restauracji. Maciek mówi jej, że z jego konta zniknęły pieniądze. Tymczasem jego brat spotyka się z detektywem, który ma poprowadzić śledztwo w sprawie kradzieży leków. Kiedy Monika dowiaduje się o tym, zaczyna się obawiać, że prawda wyjdzie na jaw. Postanawia działać. W międzyczasie Janek widzi się z Julią na spotkaniu zaaranżowanym przez Anitę.

92

Po powrocie do Fado Julia opowiada Maćkowi o spotkaniu z Jankiem. Janek z kolei wraca zdenerwowany do kliniki. Mówi Anicie, aby więcej tak nie robiła. Dziewczyna myśląc, że Julia też może być na nią zła, dzwoni do niej z przeprosinami…
Tymczasem Janek z Moniką odwiedzają Tadeusza. Janek prosi go przy okazji, aby oddał mu skradzione leki. Janicki daje mu także kompas Julii… Okazuje się, że Krzysztof dostał zaproszenie na bankiet, ale nie chce tam iść bez Kasi. Kelnerka Milena próbuje wykorzystać sytuację i chce wkręcić się na imprezę. Tymczasem Bożena podrzuca do mieszkania Maćka jego dowód osobisty, który wcześniej zabrała Monika. Tadeusz dzwoni do Hanny i prosi ją żeby wróciła do domu. W tym samym czasie do willi wchodzi Janek z Moniką i oświadczają, że zamieszkają na jakiś czas z ojcem, aby dotrzymać mu towarzystwa.

93

Bożena wprasza się do Tadeusza i przynosi mu śniadanie do łóżka. Mężczyzna jest zaskoczony! Zaspany, przez chwilę myśli, że to Hanna.
Maciek podczas porannej krzątaniny znajduje swój dowód osobisty, ale jest pewny, że szukał w tym miejscu i go tam nie było. Chłopak mówi o swoich przypuszczeniach Julii. Podejrzewa, że ktoś zabrał jego dowód, wybrał pieniądze z konta i podrzucił dokument na swoje miejsce. Julia radzi mu, aby zgłosił to na policję, jednak Maciek jak na razie chce wyjaśnić sprawę na własną rękę…
Detektyw przychodzi do Janka i mówi mu o swoich ustaleniach. Twierdzi, że ma podejrzaną, ale jak na razie nie chce zdradzać personaliów kobiety.
Kaja znajduje w Internecie zdjęcia Krzysztofa z bankietu. Są na wszystkich plotkarskich blogach. Szybko dowiaduje się o tym Kasia!  Julia wpada zdyszana do restauracji Kasi. Przekonana jest, że znów ktoś ją śledził. Kasia chce zawiadomić policję. Julia nie zgadza się na to, za to Maciek wpada na genialny plan. Maciek, Kamil, Esteban i Julia organizują prowokację. Chcą zdemaskować tajemniczego mężczyznę, który obserwuje Julię!

94
Julia jest przekonana, że Janek kazał ją śledzić, bo wierzy w jej winę i szuka dowodów. Dziewczyna bardzo to przeżywa!
Tymczasem Maciek zjawia się w klinice i robi wyrzuty Jankowi. Przy rozmowie jest obecna Monika.
Jankowi jest bardzo niezręcznie, że tak wyszło z detektywem. Chce nawet przeprosić Julię.
Tadeusz przedstawia Hannie Sławka – kandydata na szefa działu marketingu. Hannie nie podoba się, że mąż zatrudnia kogoś bez wiedzy Janka. Tadeusz jest jednak zachwycony Sławkiem i jest pewien, że syn go zatrudni…
Kasia nadal jest zła na Krzysztofa za to, że poszedł z Mileną na bankiet.
Julia ma nadzieję, że Janek ją przeprosi. Ciągle więc czeka na telefon od niego.
Tymczasem Janek spotyka się ze Sławkiem. Po krótkiej rozmowie zatrudnia go w klinice.
Maciek wraca z banku. Niestety nic nie wskórał w sprawie nagrań z monitoringu. Poza tym w banku są pewni, że wypłacili mu pieniądze…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *