Julia 95 – 99 streszczenia odcinków

Czy Janek przeprosi Julię?
Co wydarzy się w kolejnych odcinkach? Poniżej streszczenia.

95

Maciek ogląda z przyjaciółmi nagranie z monitoringu przed bankiem. Odkrywa szokującą prawdę o zniknięciu pieniędzy z jego konta. W tym samym czasie Janek wpada na trop włamywacza, który okradł klinikę. Bracia Janiccy spotykają się w warsztacie, w którym pracuje Darek.

96

Bracia Janiccy odkrywają tajemnicę Moniki. Żądają od niej wyjaśnień. Następnie Maciek informuje o wszystkim Julię. Jego brat postanawia na kilka dni przeprowadzić się do rodziców i wszystko sobie poukładać. Tymczasem Julia niecierpliwie czeka, że Janek przyjdzie ją przeprosić.

97

Julia wychodzi z mieszkania Maćka załamana. Nie może uwierzyć, że Janek nadal ją podejrzewa. Tymczasem bracia kończą rozmowę. Janek prosi Maćka aby pomógł mu znaleźć Darka i wyjaśnić całą tę sytuację. Tak naprawdę zależy mu na tym aby wykluczyć udział Julii w tej całej sprawie.
Julia chce wyjechać na stałe do Lubawic. Ma już wszystkiego dość!
Tymczasem w klinice pojawiają się biznesmeni, z którymi Sławek nawiązał kontakt. Mężczyźni mieli spotkać się z Jankiem, aby negocjować kontrakt. Sławek zastępuje Janka podczas jego nieobecności. Tadeusz znów jest zachwycony profesjonalizmem chłopaka.
Natalka cieszy się z odwiedzin siostry. W tym czasie do Julii dzwoni Maciek. Dziewczyna oświadcza mu, że zostaje w Lubawicach na stałe. Julia opowiada też mamie o tym co się wydarzyło i dlaczego chce zostać w miasteczku.
Monika przychodzi do kryjówki Darka. Chce go przekonać aby przestał się ukrywać. Chce, żeby porozmawiał z Jankiem i powiedział mu, że Julia była jego wspólniczką!
Kasia wraca w nocy do domu. Nagle zauważa Krzysztofa śpiącego na kanapie i wtuloną w niego Milenę!

98
Darek próbuje uciekać, ale Janek przytrzymuje go zdecydowanie i wypytuje o kradzież leków. Mechanik nie wspomina nic o Julii.
Kasia przekonana, że Krzysztof zdradził ją z Mileną, wyrzuca rzeczy męża przez okno i każe się mu wynosić!
Janek spotyka się z Igorem. Wyznaje przyjacielowi, że czuje się okropnie z tym, iż podejrzewał Julię. Teraz jest już przekonany o jej niewinności.
Na drugi dzień Janek przychodzi do restauracji Kasi. Chce się widzieć z Julią i ją przeprosić. Esteban go przegania mówiąc, że teraz to Julka nie chce go widzieć!
Janek nie daje za wygraną. Czeka na Julię przed Fado. W końcu dowiaduje się od Kasi, że dziewczyna wyjechała na stałe do Lubawic. W czasie, kiedy Janek zajmuje się swoimi sprawami, Sławek czuwa nad wszystkim w klinice.
Tymczasem Kasia jest załamana i przekonana o tym, że Krzysztof ją zdradził. Wszyscy jednak wierzą, że to nieporozumienie. Dziewczynki chcą poprosić Julię o pomoc. Razem z Estebanem jadą po dziewczynę do Lubawic. Julia na prośbę Kai i Poli wraca do Krakowa ratować małżeństwo Kasi i Krzysztofa.

99

Kasia i Krzysztof są zaskoczeni przyjazdem Julii do Krakowa.
Monika jest załamana. Czuje, że straciła ukochanego. Tymczasem Bożena wymyśla nowy plan na odzyskanie Janka. Mówi córce, że musi upozorować samobójstwo. Monika ma wątpliwości, ale w końcu przystaje na pomysł matki.
Janek oświadcza rodzicom, że Julia jest niewinna. Wyjaśnia kto stoi za kradzieżą. Hanna uważa, że oboje z Tadeuszem muszą osobiście przeprosić Julię. Janicki jednak nie do końca jest przekonany o niewinności dziewczyny.
Tymczasem Julia próbuje pogodzić Krzysztofa z Kasią.
Janek przychodzi do Fado i prosi Julię o rozmowę. Mężczyzna przeprasza ją za swoje zachowanie. Jednak Julia nie umie mu tego zapomnieć…
Bożena dzwoni do Janka zdenerwowana i prosi go aby przyjechał do mieszkania Moniki. Kobieta podejrzewa, że coś złego się dzieje się z jej córką!
Tymczasem do warsztatu przyjeżdża policja i aresztuje Darka pod zarzutem kradzieży leków.
Janek z Bożeną wpadają do mieszkania Moniki. Kobieta leży z zamkniętymi oczami na łóżku. Na toaletce leży pożegnalny list…

2 odpowiedzi do “Julia 95 – 99 streszczenia odcinków”

  1. Ten serial zapowiadał się naprawdę ciekawie, ale akcja jest strasznie monotonna ;/ Brzydula była sto razy lepsza od każdego następnego serialu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *