Julia – słabsza oglądalność niż Prosto w serce

A jednak.
Najnowsza propozycja TVN zbiera przed telewizorami mniej widzów niż jej poprzednik – „Prosto w serce”. Jak podaje portal wirtualnemedia.pl Julię ogląda 2,2 miliona, podczas gdy w tym samym czasie „Prosto w serce” oglądało 2,58 mln widzów.

Pamiętajmy jednak, że widownia Prosto w serce zaczęła się kurczyć z tygodnia na tydzień. Czy ten sam los spotka „Julię”? Zobaczymy niebawem.

7 odpowiedzi do “Julia – słabsza oglądalność niż Prosto w serce”

 1. Jak zaczęłam oglądać Julię , to stwierdzam,ze zarowno majka jak i prosto w serce byly niewypalem. julia jest super

 2. Myślę, że Prost w Serce dosyć mocno nadszarpnęło cieprliwość i wyrozumiałość widzów. Dlatego też start dosyć kiepski, chociaż na poziomie oglądalność PwS w przekroju całego sezonu.

  Niestety – obawiam się, że Julia specjalnie tej oglądalności nie powiększy.

  Poza ładną panią Rosnowską i bardzo dobrze grającym Obuchowiczem niewiele tu ciekawego. Nawet Kraków pokazany jest tak sztampowo i nieciekawie, że aż boli.

 3. Zaczęłam odlądać Julie i stwierdziłam że będzie nie wypałem tak jak Majka. Prosto w serce na początku mi się bardziej podobało niż Julia ale zobaczymy później.

 4. Pierwsze trzy odcinki Julii były całkiem całkiem, trochę śmiechu, poznawanie nowych aktorów i ich ról. Ale teraz już zaczyna się nuda, Julka musiała oczywiście dostać pracę w tej firmie, no ileż można! Znowu FIRMA, znowu PRACA, ech.
  A myślałam, że tym razem tak nie będzie, że ona może będzie tylko tam wpadać, i takie tam, ale nie zaraz pracować! No cóż, zawiodłam się. Ale oglądam dalej i zobaczymy.

 5. Julia to kolejny niewypał -.- zobaczcie już samą „Kaśkę” i „Krzysia” to ci sami co matka Majki i ten prawnik -.-
  A fabuła… Julia zaczyna pracować, zakochuje się w Janku, który porzuca dla niej swoją narzeczoną (Monikę). Po prostu kolejny super serial w Krakowie typu „biedna dziewczyna dostaje prace i się zakochuje” -.-
  NIC się tam nie dzieje NUDA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *