Już dzisiaj dramatyczny finał trzeciej serii „Hotelu 52”!

Już dzisiaj na antenie Telewizji POLSAT finał trzeciej serii „Hotelu 52”. Szaleniec w akcie desperacji sięgnie po broń. Czy bohaterowie wyjdą cało z strzelaniny? Twórcy serialu zadbali o wielkie emocje!

W hotelu odbywa się prezentacja leczniczych kołder. Roman (Łukasz Garlicki), właściciel firmy dzięki efektownej prezentacji sprzedaje zwykłe kołdry po zawyżonych cenach starszym ludziom. Potem Roman żąda ściągnięcia na prezentację Michała (Rafał Królikowski), z którym omawiał szczegóły organizacyjne. Na prezentacji pojawia się Stanisław (Grzegorz Wolf), oszukany przez firmę klient. Domaga się do Romana zwrotu pieniędzy za kołdry-buble. Roman jest nieubłagany. Śmieje się mu w twarz i nie zamierza oddać ani grosza…
Tymczasem Artur (Krzysztof Kwiatkowski) tłumaczy się na policji z pobicia Malewicza (Marcin Bosak). Jego kariera prawnicza wisi na włosku, jeśli Tomek nie wycofa oskarżenia. Natalia (Laura Samojłowicz) w tajemnicy przed Arturem dzwoni do Tomka i zaprasza do hotelu. Artur nie chce zostawić Natalii sam na sam z szaleńcem, ale Natalia stawia na swoim. Próbuje namówić Tomka, żeby wycofał oskarżenia wobec Artura. Orientuje się, że nic nie wskóra, a Tomek ciągle wmawia sobie, że Natalia wyjedzie z nim do Szwecji. Igor (Kamil Kula) chodzi jak bomba zegarowa, czekając na wyniki testu potwierdzającego lub wykluczającego HIV Julki (Justyna Wasilewska). W końcu przychodzi wiadomość… Andrzej (Marek Bukowski) znajduje Iwonę (Magdalena Cielecka) w hotelu nad Zegrzem. Chce wytłumaczyć dziwne zachowanie Igora w ostatnich dniach. Iwona i Andrzej nie mają pojęcia o dramacie rozgrywającym się w hotelu. Tymczasem do Natalii dociera informacja, że w hotelu jest szaleniec z bronią, a zakładnikiem jest Artur.
Czy dojdzie do rozlewu krwi? Dowiecie się, oglądając finał trzeciej serii „Hotel 52”. To naprawdę mocne zakończenie, które daje nowe możliwości rozpoczęcia jesienią czwartej serii „Hotelu 52”.
Emisja 13. odcinka trzeciej serii „Hotelu 52” 19 maja o godzinie 21.00 na antenie Telewizji POLSAT.

fot.Polsat S.A.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *