Już dzisiaj w „Hotelu 52” zameldują się Mariusz Pogonowski, Karolina Kamińska i Jakub Tolak!

W Hotelu 52 zatrzymuje się Aleksander Zimnoch (Mariusz Pogonowski), który jest umówiony Kariną (Karolina Kamińska). Pojawia się również Olek (Jakub Tolak) – umówiony na randkę przez Internet. Karina bierze Olka za Aleksandra, a on ją za dziewczynę, z którą korespondował.


Biznesmen w średnim wieku, czeka w Hotelu 52 na dziewczynę, która chce sprzedać dziewictwo. Aleksander (Mariusz Pogonowski) spotyka w restauracji Andrzeja (Marek Bukowski), który jest jego starym znajomym. W recepcji pojawia się szesnastoletnia Karina (Karolina Kamińska), nieświadoma swojej urody okularnica umówiona z Aleksandrem. Do Aleksandra i Andrzeja w restauracji dołącza ich dawny znajomy Błażej (Przemysław Sadowski) – razem namawiają Andrzeja, by wrócił do dawnych, półlegalnych interesów.
Tymczasem w hotelu pojawia się Olek (Jakub Tolak) – umówiony na randkę przez Internet. Karina bierze Olka za Aleksandra, a on ją za dziewczynę, z którą korespondował. Idą do pokoju wynajętego przez Aleksandra…
Natalia (Laura Samojłowicz) jedzie z Arturem (Krzysztof Kwiatkowski) na konsultację kardiologiczną do Konstancina. W tym czasie Iwona (Magdalena Cielecka) informuje personel, że z powodu kłopotów hotelu wypłata pensji opóźni się. Kardiolog (Marek Frąckowiak), z którym spotyka się Artur, potwierdza wcześniejszą diagnozę. W drodze powrotnej przypadkiem zagląda do teczki z dokumentacją medyczną: widzi kartkę z informacją, że Artur wyszedł ze szpitala na własne żądanie. Gdy próbuje z nim o tym rozmawiać, dochodzi do awantury.

Rozterki Natalii
Natalia martwi się o zdrowie Artura, nie zdaje sobie jednak sprawy jak poważna jest jego choroba. Towarzyszy mu w drodze na konsultację kardiologiczną. Artur próbuje obrócić w żart obawy Natalii. „Okazuje się, że jestem niezwykle interesującym żyjącym fenomenem” – mówi.
Kiedy jednak lekarz potwierdza wcześniejszą diagnozę, Arturowi udziela się fatalny nastrój. W drodze powrotnej Natalia przypadkiem zagląda do teczki z dokumentacją medyczną i widzi adnotację, że Artur wypisał się ze szpitala na własne żądanie. Próba rozmowy z Arturem wywołuje u niego irytację. Kiedy Artur postanawia wrócić sam do Warszawy, Natalia jest wzburzona, ale nie zatrzymuje go. Kropla przelewa czarę, kiedy Natalia spotyka w hotelu matkę Artura (Dorota Kolak). Kobieta obwinia ją o strzelaninę w hotelu. Natalia czuje, że coś jest nie tak – nie rozumie jednak, dlaczego Artur nie chce powiedzieć jej prawdy…

Obawy Iwony

Andrzej spotyka w Hotelu 52 Aleksandra – jednego z gości hotelowych – znajomego z dawnych czasów, o których Andrzej wolałby zapomnieć… Aleksander, wręcz przeciwnie, zaprasza na spotkanie ich wspólnego kolegę – Błażeja. Mężczyźni próbują namówić Andrzeja na nie do końca legalne interesy. Kiedy Iwona poznaje partnerów Andrzeja, nabiera obaw, że Andrzej chce wrócić do dawnego życia. „Boje się tej twojej «burzliwej przeszłości». I boję się o Ciebie” – mówi Andrzejowi. Choć Andrzej zapewnia, że nie „wróci do gry”, Iwona podświadomie czuje lęk, że przeszłość upomina się o niego.

Emisja 2 odcinka czwartej serii „Hotelu 52” 8 września o godzinie 21.00 na antenie Telewizji POLSAT.

fot.Polsat. S.A.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *