Już jutro polska Angelina Jolie w „Hotelu 52”

Aktorka, piosenkarka i modelka Agnieszka Orzechowska wystąpi gościnnie w 4. odcinku „Hotelu 52”. W kogo wcieli się polska Angelina Jolie? Czy dołączy do obsady serialu?

W najbliższy czwartek w Telewizji POLSAT widzowie będą mogli podziwiać talent aktorski celebrytki Agnieszki Orzechowskiej, okrzykniętej przez samą siebie polską Angeliną Jolie. Wystąpi gościnnie

W 4. odcinku „Hotelu 52”. Niestety, jej udział w serialu jest nieduży, i raczej trudny do zauważenia – Orzechowska dostała rolę niemą – czyżby zadecydowały o tym jej imponujące warunki fizyczne? Zachęcamy do zabawy, polegającej na znalezieniu aktorki w serialu!
Widać, że celebrytka nie przebiera w rolach. I dobrze! W końcu, aby do czegoś dojść, trzeba wychodzić ścieżki prowadzące na szczyt kariery… Na początku niemy przemarsz, a potem?
Przypomnijmy, że Agnieszka Orzechowska pojawiła się na salonach w roku 2010. Zrobiło się o niej głośno, gdy w wywiadzie dla „Twojego Imperium” wyznała, że jest w związku z Radosławem Majdanem. Niestety, piłkarz nie potwierdził tej informacji, co więcej – wydał oświadczenie dementujące pogłoski…

Emisja 4 odcinka piątej serii „Hotelu 52” 22 marca o godzinie 21.00 na antenie Telewizji POLSAT.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *