Już jutro Zlot fanów serialu „Linia życia”

Już w najbliższą sobotę, 16 lipca, odbędzie się pierwszy, ogólnopolski, zlot fanów serialu „Linia Życia”!

Na miejsce zlotu organizatorzy wybrali urokliwą plażę w miejscowości Margonin, pod Poznaniem. To niezwykłe miejsce, które na długo pozostaje w pamięci wszystkich, którzy mieli przyjemność je odwiedzić. Plaża jest wystarczająco duża, żeby pomieścić ponad 5 tysięcy osób, czyli tyle, ile przypuszczalnie będzie obecnych na zlocie.

Lista gości, którzy zaszczycą swoją obecnością imprezę w Margoninie, jest naprawdę imponująca. Fani będą mieli okazję zdobyć autografy, m.in. od Tomka Ciachorowskiego, Pauliny Chruściel i Stefano Terrazzino. Wśród wielu atrakcji będzie możliwość uściśnięcia dłoni swoim ulubionym aktorom, możliwość wygrania unikalnego, „liniowego”, roweru oraz…spróbowania niesamowitego, 100-kilogramowego tortu, upieczonego przez margonińskich cukierników, specjalnie na potrzeby serialu! Tort będzie stanowił jedną z głównych atrakcji imprezy. Aktorzy serialu będą, osobiście, podawali tort gościom zlotu. Z całą pewnością skosztowanie takiego smakołyku, wprost z ręki ulubionego aktora, będzie niezapomnianym przeżyciem. Zlot „Linii Życia”, z całą pewnością, na długo zapadnie w pamięci fanów serialu.

Wielka miłość wciąż wystawiana na próby. Ogromna siła rodzinnych więzów. Nieodwzajemnione uczucie. Destrukcyjna zazdrość, prowadząca do tragedii. Zdrady, tajemnice i intrygi to tylko część emocji, które „Linia Życia” funduje widzom.

Letnia powtórka pierwszej serii „Linii Życia” będzie emitowana od 27 lipca na antenie Telewizji POLSAT. Serial nadal będzie mitowany pięć razy w tygodniu o godzinie 14:45, po dwa odcinki. Nowa seria wejdzie do jesiennej ramówki stacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *