Już od dzisiaj nowe odcinki „Pierszej miłości” i „Linii Życia” w Polsacie!

Na początku było wielkie uczucie. Potem rozstania i powroty, piękny ślub, a w końcu zdrada i koniec małżeństwa. Między nich wkroczyła inna kobieta. Pojawił się też kolejny mężczyzna. Oto historia Marysi i Pawła. Czy uda im się w końcu stworzyć szczęśliwą rodzinę?

Powakacyjne odcinki serialu po raz kolejny zaskoczą widzów. Znowu okaże się, że sprawy pozornie proste, wcale takimi nie są! Marysia (Aneta Zając) wraz z trzymiesięczną córeczką Julią, zapragnie powrócić do Wrocławia i wyjawić Pawłowi (Mikołaj Krawczyk), że jest ojcem dziewczynki. W tym samym czasie Anna (Agnieszka Włodarczyk) i Paweł rozpoczną starania o własne dziecko. Nie będzie to łatwe, natura nieco pokrzyżuje im plany. Jednak Anna nie podda się bez walki – pragnienie posiadania własnego dziecka a tym samym scementowania związku z Pawłem – stanie się jej obsesją. Kto wygra batalię o serce Krzyżanowskiego? Jaką rolę odegra w życiu Marysi jej przyjaciel Hubert (Michał Czernecki)? Czy jego skrywana miłość do niej sprawi, iż Majka zapomni o uczuciu do byłego męża?

Uczuciowe perypetie nie ominą również pozostałych bohaterów serialu. W życiu Kingi Żukowskiej (Aleksandra Zienkiewicz) pojawią się dwaj nowi adoratorzy: stateczny inżynier Robert (Marek Kiszluk) i kochający wolność tancerz Adam (Marcin Krajewski). Któremu z nich uda się zdobyć serce Kingi? Dramatyczne chwile przeżyje natomiast Ola (Dominika Kojro), która napadnięta przez nieznanego bandytę, zostanie boleśnie zraniona w policzek. Napaść oprócz traumatycznych przeżyć pozostawi na jej twarzy szpecącą bliznę, a bohaterka znajdzie się o krok od samobójstwa. W trudnych momentach wspierać ją będzie Mikołaj (Błażej Michalski), prowadzący własne śledztwo mające zidentyfikować nożownika. Czy uda mu się odnaleźć napastnika?

Nowy sezon serialu to również nowe wyzwania zawodowe w życiu bohaterów. Sabina (Ula Dębska) zdecyduje się otworzyć własne atelier i zająć się projektowaniem mody. Pomoże jej w tym Radek, co nie spodoba się jej matce Grażynie Weksler (Grażyna Wolszczak). Czy chłopakowi uda się zdobyć akceptację mamy Sabiny?

Nie zabraknie również nowych twarzy. Marian Śmiałek (Paweł Okoński) przyjmie pod swój dach tajemniczą Aurelię. W życiu mieszkańców Wadlewa pojawi się również Janusz Zawada (Maciej Małysa), którego tożsamość na początku wcale nie będzie taka oczywista… W życiu bohaterów zamieszają również Ireneusz (Krzysztof Ibisz) oraz Milena (Natalia Lesz).

To jedynie kilka wątków, które fani serialu będą mogli śledzić w najnowszych odcinkach „Pierwszej miłości”. Więcej nie zdradzimy, bo przecież producent serialu – ATM Grupa – powinien czymś miliony widzów zaskakiwać w kolejne wieczory. Na kolejne odcinki serialu „Pierwsza miłość” zapraszamy już od 5 września, od poniedziałku do piątku, o godzinie 18.00.

„Linia Życia” – 2. sezon

Plejada cenionych aktorów po raz kolejny zawinie do portu w Trójmieście i otworzy przed widzami Telewizji POLSAT drzwi do nieznanych rozdziałów swojego życia. Dowiemy się, co knuje Tomasz Ciachorowski (serialowy Igor), czy Krzysztof Ibisz (Marian) to naprawdę zły charakter i jak trwały okaże się romans Pauliny Chruściel (Klara) i Radosława Pazury (Leszek). Atmosferę rozgrzeje boski Stefano Terrazzino (Cezary), wiele łez wyleje Anna Samusionek (Sylwia), a lekcje klasy i cierpliwości da nam znowu Beata Ścibakówna (Irena) i Jan Monczka (Andrzej). Najnowszy sezon codziennego serialu „Linia życia” już jesienią w Polsacie!

„Linia Życia” opisuje historię czterech silnie powiązanych ze sobą rodzin. Łączą ich nie tylko koligacje rodzinne, ale i wielkie interesy, miłości, zdrady, tajemnice i… nienawiść. Środowisko biznesmenów, lekarzy, restauratorów oraz barwny świat osadzony w salonie piękności daje początek wątkom opowiadania, które będą rozwijać się w obrębie trzech pokoleń: nastolatków, trzydziestokilkulatków i ich rodziców. Główną bohaterką jest Klara Kessler (Paulina Chruściel), młoda lekarka, która niedawno wróciła ze Szwecji. Jej życiowe perypetie będą stanowić główną oś serialu.

W finale pierwszej serii byliśmy świadkami zatrzymania Michała Ostrowskiego (Andrzej Niemyt). Młody lekarz został aresztowany tuż przed ołtarzem. Drugi sezon zacznie się od prawdziwego trzęsienia ziemi! Michał nadal siedzi w areszcie. Jest oskarżony o zabójstwo. W wyniku machinacji Igora Grabowskiego (Tomasz Czachorowski) doktor Ostrowski stracił nie tylko wolność, ale i miłość. Będzie starał się wyjaśnić Annie (Marta Ścisłowicz), co naprawdę łączyło go z zamordowaną pielęgniarką. Na próżno, dziewczyna wykreśli narzeczonego ze swojego życia. Zdecyduje się wrócić do pracy i poprowadzi sprawę Mariana Kupczyka (Krzysztof Ibisz). Kamil Nowik (Sebastian Fabijański), po kłótni z matką postanowi wyprowadzić się z domu. Jego relacje z ojcem, Ernestem Krupą (Tomasz Sobczak), będą coraz lepsze. Postanowi nawet wyjechać z nim za granicę, co niemalże doprowadzi do tragicznych w skutkach wydarzeń. To nie koniec emocji! Klara (Paulina Chruściel) ma coraz więcej problemów natury osobistej. Jej związek z kolegą z pracy, Leszkiem Pruskim (Radosław Pazura), chyli się ku końcowi. Coraz więcej osób dowiaduje się o ich romansie, w tym siostra Klary, Magda (Weronika Asińska). Nie jest z tego powodu zadowolona, zwłaszcza że bardzo zbliżyła się do syna Leszka, Marka (Paweł Przyborowski). Córki Kesslerów przysporzą rodzicom dużo emocji: Klara wyprowadzi się od rodziców, Magda będzie zdawać maturę, a Ewa zajmie się rozwojem firmy, organizując wspaniałe eventy promujące nowy napój energetyczny. W drugiej serii będziemy również świadkami nowych miłości – Sylwia (Anna Samusionek) i komisarz Wilk (Jacek Kopczyński), Tomasz Bystry (Jakub Mazurek) i Viola Góralczyk (Anna Prus).

Nowy sezon to również nowi bohaterowie w „Linii Życia”. Do obsady serialu dołączy Stefano Terrazzino, Krzysztof Ibisz i Anna Prus. Cezary Bończa – Dworecki, którego zagra Stefano Terrazzino, mimo że w jego żyłach płynie domieszka polskiej krwi, jest Włochem, który kocha kobiety. Będzie uwodził Ewę, Monikę oraz Irenę. Violetta Góralczyk ( w tej roli Anna Prus) pojawi się, żeby dać alibi Wiktorowi Piechocie (Marek Krupski) – mordercy pielęgniarki. Violetta będzie walczyć o swojego syna, którego sąd rodzinny będzie chciał jej odebrać. Monika Pruska (Aleksandra Woźniak) zatrudni dziewczynę w swoim salonie piękności. Mariana Kupczyka ( w tej roli Krzysztof Ibisz) poznajemy jako sprawcę pobicia, który został zatrzymany na gorącym uczynku. Wdał się w bójkę z człowiekiem, który jego zdaniem rozprowadza narkotyki wśród młodzieży. Wkrótce córka Kupczyka trafia do szpitala i Klara zauważa niepokojącą relację między nimi. Czyżby dziewczynka bała się swojego ojca?

W „Linii Życia” obok głównych bohaterów: Pauliny Chruściel, Julii Pogrebińskiej, Beaty Ścibakówny, Anny Samusionek, Sebastiana Fabijańskiego, Małgorzaty Potockiej, Tomasza Ciachorowskiego, Zbigniewa Suszyńskiego, Radosława Pazury, Aleksandry Woźniak i Jana Monczki zobaczymy także Stefano Terazzino oraz Krzysztofa Ibisza.

Producentem serialu jest firma Bogota Film Michała Kwiecińskiego. Reżyserii podjęli się Wojciech Pacyna i Jacek Sołtysiak. Produkcja jest emitowana od poniedziałku do piątku, począwszy od 5 września o godzinie 19.30.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *