Już od dzisiaj serialowy czwartek z Polsatem

„Ludzie Chudego”, „Hotel 52”, a po nich „Szpilki na Giewoncie” – tak będzie wyglądał w ciągu nadchodzących jesiennych tygodni każdy czwartkowy wieczór w Telewizji POLSAT. Od 20.00 przez kolejne 3 godziny będziemy mogli śledzić losy swoich ulubionych bohaterów seriali – w pierwszej kolejności zobaczymy nieudolny zespół komisarza Chudego i jego perypetie, potem otworzą się przed nami drzwi do luksusowego Hotelu 52, na koniec przeniesiemy się do Zakopanego, aby śledzić dalsze losy Ewy Drawskiej, czyli serialowej Szpilki, w którą wciela się Magdalena Schejbal.

czwartek, godz. 20.00 – 2. sezon „Ludzi Chudego”

W drugiej serii zespół tytułowego Chudego, czyli Tadeusza Chudziszewskiego, w tej roli Cezary Żak, czeka nie mniej karkołomnych wyzwań, z których nasi bohaterowie wyjdą obronną ręką. Zobaczymy m. in. wspaniale zakamuflowanego Mariana Kocińskiego (Piotr Pręgowski), który w kobiecym stroju wzbudzi zainteresowanie swojego przełożonego – Lucjana (Marian Dziędziel). Łukasz Łukaszewicz (Michał Żurawski) po raz kolejny wpadnie w prawdziwe tarapaty z powodu swojego krewkiego charakteru. Sporo trudnych zadań będzie czekać podwładnych Chudego, czyli Michę (Waldemar Barwiński), Kaczora (Jacek Braciak), Ritę (Anna Maria Buczek) i Krzywego (Piotr Zelt). Pojawią się nowe wątki – nocne wyścigi, psychopatyczni mordercy, spektakularne pomyłkowe porwania, żywy udający umarłego, policjantka udająca prostytutkę, siatki przestępcze o międzynarodowych powiązaniach zahaczających o komisariat na Pradze. Spotkamy też nowe postaci mówiące po niemiecku, rosyjsku, rumuńsku i… łacinie.

czwartek, godz. 21.00 – 4. sezon „Hotelu 52”

W czwartej serii serialu spotkamy dobrze znanych bohaterów – Natalię (Laura Samojłowicz), Iwonę (Magdalena Cielecka), Artura (Krzysztof Kwiatkowski), Igora (Kamil Kula) oraz Michała (Rafał Królikowski).

Po orbicie rekonwalescenta Artura zacznie krążyć zjawiskowa Aśka (Monika Mrozowska). Jak na konkurentkę zareaguje Natalia? W życiu Igora (Kamil Kula) zagości pewna drapieżnie piękna mężatka (w tej roli Aleksandra Popławska). Do czego zazdrosny mąż (Przemysław Sadowski) jest gotów się posunąć, aby zatrzymać żonę tylko dla siebie? Zobaczymy także jak potoczą się losy Iwony (Magdalena Cielecka), jej młodzieńczej miłości Andrzeja (Marek Bukowski) i ich syna Igora (Kamil Kula). Dowiemy się czym będzie się zajmował zwolniony z pracy Michał (Rafał Królikowski). W samym hotelu czekają nas zmiany kadrowe. Do personelu dołączy eteryczna blondynka Kaja (Marietta Żukowska). Dorota (Olga Bołądź) zajmie miejsce Michała jako concierge’a.

Hotel 52 będzie przeżywał kryzys finansowy i Natalia zdecyduje się sprzedać część udziałów. Nowy współwłaściciel zatrudni swojego menedżera.

Tradycyjnie w „Hotelu 52” zameldują się goście. Ich historie, pełne niecodziennych intryg i zdarzeń, nie zawiodą widzów. W nadchodzących odcinkach zobaczymy m.in.: Ilonę Ostrowską, Natalię Rybicką, Krzysztofa Respondka, Tomasza Ciachorowskiego oraz Katarzynę Figurę. W rolach obsługi hotelowej znów będziemy oglądać Jakuba Mazurka (barmana), Pawła Tomaszewskiego (boya hotelowego), Marzenę Trybałę (szefową restauracji), Lucynę Malec (szefową pokojówek), Magdalenę Stużyńską (pokojówkę).

czwartek, godz. 22.00 – 3. sezon „Szpilek na Giewoncie”

Nowy sezon „Szpilek na Giewoncie” zapowiada się równie gorąco! Dojdzie do otwartej wojny pomiędzy Ewą Drawską (w tej roli Magdalena Schejbal), a Martą (Katarzyna Maciąg)! Stawką będzie serce przystojnego górala Bartka (Krzysztof Wieszczek)! Pikanterii tej wojnie doda fakt, że Ewa i Marta będą prowadziły konkurencyjne pensjonaty, które dzieli… tylko płot. W serialu pojawi się także dwóch nowych bohaterów – śliczna himalaistka Katarzyna (w tej roli Monika Dryl), która namiesza w życiu Artura (Wojciech Błach) oraz przesympatyczny i zabawny mnich Konstanty (w tę rolę wcieli się Janusz Chabior).
Szczęśliwy związek Ewy i Bartka nie potrwa długo, a wszystko za sprawą wielkiej lawiny, która zejdzie w górach. Cudem ominie Ewę i Jakuba. Niestety, nie ominie Bartka… Ten wezwany do pomocy uratuje Martę z lawiny. Dopóki rankiem nie odnajdą ich ratownicy, Bartek będzie ogrzewał ją swoim ciałem…. Marta szybko wykorzysta sytuacje i pod nieobecność Ewy w Zakopanem mocno zbliży się do Bartka. Sprzyjać jej będzie fakt, że Bartek czuje się już zmęczony wiecznymi fochami kapryśnej Ewy i zwyczajnie dobrze czuje się w towarzystwie bezpośredniej, naturalnej Marty. Nowa znajoma ma jednak swoje dobrze skrywane tajemnice… Ewa stanie przed prawdziwą próbą charakteru i będzie zmuszona walczyć o swojego mężczyznę z silną i atrakcyjną przeciwniczką. Dojdzie do ostrych starć … nie tylko słownych! Jakiego asa wyciągnie z rękawa Ewa Drawska, żeby raz na zawsze pokonać konkurentkę?

Jedna odpowiedź do “Już od dzisiaj serialowy czwartek z Polsatem”

  1. Nie mam pojęcia dlaczego przedpremiery na ipli są „normalne”, a w Polsacie odcinek wygląda jak Teatr telewizji. Macie podobnie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *