Kamińska i Bobek w nowym serialu

Julia Kamińska na swoim oficjalnym blogu ogłosiła, że trwają właśnie zdjęcia na planie nowego serialu pod roboczym tytułem „Danie dnia”, gdzie zagra znowu z Filipem Bobkiem!
Trochę się zmieniliśmy od czasu ostatnich wspólnych scen… nie zmieniła się super energia i… tematyka scen 😉 pozdrawiamy :-))))

Julia jest zachwycona projektem. Czy to kontynuacja BrzydUli? Raczej nie…
Szczegółów trzeba szukać pod TYM linkiem 🙂

źródło: http://juliakaminska.eu/blog/

10 odpowiedzi do “Kamińska i Bobek w nowym serialu”

  1. Fantastyczna wiadomość 🙂 już nie mogę się doczekać. Już raz stworzyli niezapomniany serialowy duet , mam nadzieję, ze tym razem też tak bedzie 🙂

  2. Nie wiem co macie do Julii Kamińskiej ….? To ona wykreowała postać Uli Cieplak i min. dzięki jej grze i relacji jaką stworzyła z Filipem serial miał taki wyjątkowy klimat. Mam nadzieję, że tym razem też tak będzie , bo to wyjątkowo dobrze dobrana para aktorów.

  3. Ale fajnie znowu razem graja. A moze by sie tak zmienili jak w brzyduli czyli chodzi mi o to zeby wygladali tak mlodo. Kiedy bd ten film ?

  4. Informacja sprzed dwóch lat. Nikt nie wie co podziało się z tym serialem. Szkoda, że nie ma nawet zwiastuna… Być może produkcja była tak słaba, że nikt jej nie kupił?… Nie wiadomo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *