Kaprys losu – Nowy serial TVN już od 4 grudnia!

I proszę bardzo! Szykuje się w Polsce sezon „zimowy”, w którym stacje nie skupiają się tylko na powtórkach i odgrzewaniu mocno zatęchłych kotletów.
4 grudnia – po finale MasterChefa TVN pokaże premierowy odcinek „Kaprysu losu” z Kingą Preis w roli głównej (poniżej opis).

Najprawdopodobniej serial zastąpi w ramówce „Na noże”.

Zuza Zawada jest psychologiem specjalizującym się w terapii par. Po rozwodzie z Brunem, samotnie wychowuje 14-letnią fankę gier komputerowych Zoję i 20-letniego Patryka, zdolnego studenta Stosunków Międzynarodowych. Ze względu na dobro dzieci, stara się zachować z byłym mężem poprawne stosunki, oddając się całkowicie swojej pasji czyli pracy. Spełnia się w niesieniu pomocy pacjentom zarówno w prowadzonej w domu prywatnej praktyce jak i w państwowym szpitalu. Otoczona na co dzień mężczyznami, Zuza całkowicie zapomniała o sobie jako kobiecie i wyparła potrzebę posiadania partnera. Czuje, że to wszystko ma już za sobą. Na nic nie czeka, niczego się już w tej dziedzinie nie spodziewa. Nawet nie zastanawia się czy potrafiłaby ponownie kochać. Nie jest z tego powodu bynajmniej zgorzkniała. Stworzyła wspaniały dom, ma dobry kontakt z dziećmi, wiernych przyjaciół, a do tego wdzięcznych pacjentów. Czego tu chcieć więcej? Podczas zagranicznej delegacji zostaje uziemiona na lotnisku i jest zmuszona nocować w hotelu. W poczekalni na hali odlotów poznaje charyzmatycznego podróżnika Igora, który jest badaczem zachowań godowych w świecie zwierząt. Nie myśląc o konsekwencjach Zuza idzie na całość. Flirt z lotniska przenosi się do hotelowego baru, a kończy upojną nocą. To szaleństwo po powrocie do Polski wydaje się tylko miłym wspomnieniem. Jednak Zuza często w myślach wraca do tajemniczego mężczyzny. Czy kiedykolwiek jeszcze go spotka? Biorąc pod uwagę, że rozjechali się w różne strony świata, praktycznie nic o sobie nie wiedząc, wydaje się to niemożliwe.

6 odpowiedzi do “Kaprys losu – Nowy serial TVN już od 4 grudnia!”

  1. Na „Świecie Seriali” pisze, że serial ma zastąpić „Singielkę”. Nie pasuje mi to wcale, bo 1 odcinek będzie trwał 45 minut, a nie 20 minut. Poza tym pilotażowy odcinek będzie leciał za „Na Noże” 4 grudnia, a kolejne odcinki od stycznia. No cóż, zobaczy się później na jaki dzień i godzinę trafi serial. Obstawiam jednak niedzielę wieczór

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *