Kilka szczegółów dotyczących wesela Blair

Oczywiście wielkie wydarzenie zobaczymy dopiero w setnym odcinku. Josh Safran potwierdził kto pojawi się na uroczystości.
Szykują się jakieś zaskoczenia? Niekoniecznie.

TAK – Georgina. Znudzona żona i matka pojawi się z pewnością ale to już wiedzieliśmy wcześniej.
Z pewnością nie zostanie zaproszona przez pamiętliwą Blair. Jednak bardzo możliwe, że jej pojawienie się na ślubie roku będzie miało związek z poznaniem tajemnicy Charlie.

NIE – Jenny. Taylor Momsen zrezygnowała z pracy na planie Plotkary i nie zrobi wyjątku z okazji 100-tnego odcinka. Jenny przebywa w Londynie, gdzie projektuje ubrania.

NIE – Vanessa. Po kradzieży książki Dan’a Vanessa z pewnością nie jest mile widzianą osobą na ślubie Blair.

TAK – Philip mąż Georginy. Ponownie pojawi się Nick Cornish. Dlaczego pojawi się na królewskim ślubie? Tego nie wiadomo.

TAK – ojciec Blair. Harold (w tej roli John Shea) z pewnością przybędzie z Francji zobaczyć jak jego córeczka wychodzi za mąż. Niestety przyleci bez swojego partnera Romana. Jak jednak donosi Safran homoseksualny związek Harolda ma się dobrze.

NIE – Eric. Brat Sereny przebywa w szkole i nie pojawi się na królewskim ślubie. Ciekawe jak to wytłumaczą scenarzyści.

Coś Was zaskoczyło?

Szkoda, że z wagi na setny odcinek, z szacunku do fanów Gossip Girl nie pojawi się aż tylu aktorów, którzy byli ważnymi bohaterami poprzednich sezonach.

2 odpowiedzi do “Kilka szczegółów dotyczących wesela Blair”

  1. nic mnie nie zaskoczyło, szkoda ze cały skład nie pojawi sie w setnym odcinku tylko zupelnie juz olali ten serial i nawet na kilka godzin na plan nie przyleca zeby sie pokazac georgona mi lata i powiewa szkoda ze nie bedzie erica i vanessy chociaz na chwile

  2. Mnie może trochę brak Erica, no cóż ten aktor może nie chciał wystąpić. Ale ja wszystko wytrzymam, brak mi jednej rzeczy PRAWDZIWEJ PLOTKARY, tej akcji co ona zawsze nadawała temu serialowi.Jej pikantnych postów i w ogóle.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *