Kim jest Eva – dziewczyna Chucka?

Najnowsze przecieki pochodzą od osoby, która czytała scenariusz!
Niestety tylko o relacji Chuck-Blair-Eva ale to wątek, na który wszyscy czekają. Ile w tym prawdy – zobaczymy w 4 serii Gossip Girl.

Dla tych, którzy lubią być poinformowani!

Blair widzi Eve, która zwraca swój zegarek u Cartiera, i chce ostrzec Chucka. Okazuje się, że Eva rzeczywiście potrzebowała pieniędzy żeby zapłacić kamerdynera w domu matki Bassa.
Eva i Chuck całują się na oczach Blair!

Blair jak to ona chce znaleźć brudy z życia obecnej dziewczyny Chucka. Z pomocą Sereny i Dana dowiaduje się, że Eva jest prostytutką!

Plotka szybko się rozchodzi. Dan opowiada o profesji Evy Nate’owi, a ten szybko dzieli się informacją z Chuckiem, który udaje, że wie czym zajmuje się jego nowa miłość. Udaje, bo wiadomość wywarła na nim spore wrażenie. Wybacza jednak Evie.

Do Chucka przybywa Blair. Oczywiście dobrze domyślacie się po co. Chce mu powiedzieć, że Eva jest prostytutką. Chuck twierdzi, że wie i go to nie obchodzi. Blair jest przerażona jego zachowaniem i mówi, żeby nie powtarzał błędu z matką. Boi się, że znowu będzie cierpiał.
Bass mówi byłej ukochanej, że jest po prostu zazdrosna, że Eva go zmieniła, a Blair ta sztuka się nie udała.

Chuck wpłaca 5-milionową darowiznę w imieniu Evy na organizację charytatywną którąkolwiek wybierze dziewczyna, to wkurza Blair wiec podkłada paszport i pokazuje go Chuckowi. Bass zrywa z Evą ale później dowiaduje się, że to Blair podrzuciła paszport. Próbuje przeprosić Eve ale ona mówi, że i tak odchodzi.

Chuck wpada do domu Blair i pyta ją o uczucia. Nienawidzisz mnie, a może jeszcze kochasz? Dziewczyna chce powiedzieć, że go kocha ale oczywiście odpowiada inaczej: „Jak mogę cię kochać po tym co zrobiłeś?”
On mowi do niej „jak moglem w ogóle uwierzyć, że ktoś kto jest rzeczywiscie dobry mógłby mnie pokochać?”

Blair z płaczem jedzie do Sereny i mówi, że po prostu nie może mu wybaczyć. A Serena zdaje sobie sprawę, że przyjaciółka nadal kocha Chucka.

Reasumując:
Blair nie chciała zaszkodzić Chuckowi. To, że dowiedziała się, że jego nowa partnerka jest prostytutką i szybko podzieliła się z ukochanym wiadomością to była pewnego rodzaju troska o jego uczucia. Nie chciała żeby cierpiał jak po „przygodzie” z matką. On nie docenia jej starań, dalej uważa, że knuje i zniszczyła jego związek.
Kilkakrotnie ją obraża.
Czy jest szansa, że Blair mu wybaczy?

fot.http://www.spoilertv.com/

7 odpowiedzi do “Kim jest Eva – dziewczyna Chucka?”

  1. czy ktos orientuje sie z tutaj obecnych czy i jak mozna ogladnac w internecie dalsze odcinki ..mam namysli od 3 odcinka 4 sezonu…? Touch of Eva prawdopodobnie sie nazywa ten ktorego w tej chwili nie moge znalezc….nie musza byc z polskimi napisami 🙂 prooosze dajcie cynka jesli cos wiecie 🙂 pozdrawiam

  2. jakby Blair powiedziała Chuckowi że go nadal kocha to napewno od razu rzuciłby tą Eve… bo on sam dalej ją kocha 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *