Klan – Botoks party, wolontariat i poród – streszczenia odcinków

Streszczenia od 17 października 2016.
W nadchodzącym tygodniu licznik Klanu wskaże odcinek numer 3000 🙂


2997
Matka Zyty, nie uzyskawszy odpowiedzi od Michała o stanie zaawansowania budowy domu, sama udaje się na plac budowy na inspekcję. Jerzy z Antkiem wspominają, jak w piątkowy wieczór przechytrzyli bezlitosnego biznesmena, cieszą się też z nowego zlecenia dla firmy. Tymczasem kurier przynosi przesyłkę od Rutki.

2998
Kamila z Norbertem przeżywają kryzys. Wspólnie dochodzą do wniosku, że powinni się rozstać. Jerzy boryka się z kolejnym problemem. Dostał wprawdzie nowe zlecenia, ale brakuje mu pracowników. Myśli nawet o ogłoszeniu upadłości firmy. Matka Zyty robi Michałowi wymówki z powodu utraty pieniędzy na budowę domu.

2999
Wiga, aby poprawić nastój Pawła, postanawia zorganizować spotkanie integracyjne starszej kadry lekarskiej z młodym chirurgiem z Elmedu. Niestety młody asystent Lubicza jest już wcześniej umówiony z Barbarą, która organizuje botoks party. Daniel odwiedza hospicjum, do którego przekazał pieniądze. Sandra oświadcza Michałowi, że Marysia będzie miała rodzeństwo.

3000
Daniel umawia się z sanitariuszką Magdą, która jest bardzo wdzięczna za okazaną jej w przeszłości pomoc. Producent, który latem wynajmował dom na Sadybie do nagrań serialu, składa Chojnickim pewną ofertę. Bożenka wydaje na świat córeczkę.

3001
Daniel kolejny raz spotyka się z wolontariuszką. Postanawia, że tak, jak przed laty, zacznie pracę w hospicjum. Ola zdaje test na prawo jazdy. Zwierza się jednak Rafałowi ze swoich obaw motoryzacyjnych. Miłą kolację u Lubiczów przerywa telefon od męża pacjentki Pawła, który prosi o nagła interwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *