Klan – Poszukiwania sekretarki, korepetycje i reprymenda – streszczenia

Premiera od 24 października 2016.
Streszczenia odcinków 3002-3006.

3002

Paweł po wizycie swojej pacjentki wzywa na rozmowę asystenta, który popełnił kardynalny błąd lekarski. Zastanawia się, czy w obecnej sytuacji powinien kontynuować z nim współpracę. Barbara usilnie próbuje bronić doktora Górzyńskiego. Norbert tłumaczy Kamili powody swojej decyzji. Wyznaje, że spotkał kogoś. W przeciwieństwie do niej, nowa sympatia jest gotowa na poważny związek.

3003
Koziełło naciska na Pawła, aby zwolnił obecnego asystenta i proponuje, by do kliniki wprowadzić nową ofertę zabiegów upiększających. Darek z powodu zaległości z chemii nie może przebrnąć przez materiał do egzaminu. Wyjście z sytuacji znajduje Grażynka. Norbert po rozstaniu z Kamilą szuka pocieszenia u Oli. Udziela jej kilku lekcji jazdy samochodem.

3004
Beata na prośbę Grażynki i Czesi zgadza się na udzielenie korepetycji Darkowi. Paweł po przemyśleniach postanawia nie zwalniać asystenta, ale kolejny raz udziela mu ostrej reprymendy z powodu jego niefrasobliwego podejścia do pacjentki. Przygnębiona z powodu rozstania z Norbertem Kamila dręczy się myślą, że znowu wrócił do Oli. Widziała ich razem w kawiarni.

3005
Bożenka i Miłosz wracają z córeczką ze szpitala. W domu maleńką Alicję witają podekscytowane babcie i Kamila. Z podróży służbowej przyjeżdża również Zyta. Michał skarży się jej na panującą w rodzinie atmosferę z powodu zaniechania budowy domu. Ogrom wiedzy, jaki musi w weekend przyswoić Darek, przerasta jego możliwości. Jedynym ratunkiem są korepetycje u Beaty.

3006
Jacek poszukuje nowej sekretarki na czas urlopu macierzyńskiego Pauliny i przegląda CV, które napłynęły do biura. Zyta próbuje rozładować nieprzyjemną atmosferę rodzinną i wyznaje rodzicom całą prawdę o utraconych funduszach na budowę domu. Jednak efekty tej rozmowy są inne niż sobie założyła.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *