Klan – Przemiana, wypadek i nieuczciwy biznesmen – streszczenia

Premiera od 10 października 2016.
Streszczenia odcinków 2992 – 2996.

2992

Po rozmowie z Rutką, Bolek rezygnuje z budowy uzdrowiska. Chce sprzedać cenną działkę, a uzyskane fundusze przekazać Miłoszowi i Bożence na zakup mieszkania. Pacjentki Pawła po obejrzeniu programu z jego udziałem odwołują umówione zabiegi.

2993

Paweł martwi się z powodu utraty pacjentek. Obawia się, że jego asystent nie zdobył jeszcze renomy i nie zdoła zatrzymać ich w Elmedzie. Monika zauważa przemianę Daniela. Z radością obserwuje, jak zmieniają się jego relacje z najbliższymi. Ma nadzieję, że postara się dobrze zaprezentować na procesie. Rafał przygotowuje Olę na test z teorii przepisów o ruchu drogowym.

2994

Jerzy referuje wspólnikom najświeższe informacje o niecnych działaniach Rutki. Bezskutecznie próbuje umówić się z nim na spotkanie, a potem bezpośrednio jedzie do jego firmy. Maciek wspólnie z Leopoldem zamierzają ćwiczyć jazdę samochodem na symulatorach.

2995

Agnieszka interweniuje u ministra w sprawie człowieka z fundacji „Zielono mi”. Dyrektor departamentu próbuje jej w tym pomóc. Po wczorajszej nieudanej próbie kontaktu z Rutką, Antek z Jerzym postanawiają tym razem wydelegować Renatę na spotkanie z nieuczciwym biznesmenem. Maciek podczas jazdy samochodem na symulatorze potrąca kobietę na ulicy.

2996

Po wczorajszym traumatycznym przeżyciu Maciek nie chce już być kierowcą. Jerzy i Antek w bojowych nastrojach udają się na spotkanie z Rutką. Ich groźby nie robią jednak żadnego wrażenia na biznesmenie. W ramach rekompensaty proponuje im tylko powrót do domu taksówką na jego koszt. Jerzy i Antek korzystają z oferty i wracają do domu przez Sopot.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *