Klan – Zaginione dzieci, szpitalne wizyty i źródła geotermalne – streszczenia

Zaczęłam się zastanawiać dlaczego nie kumulować innych seriali codziennych w tygodniowe streszczenia?
Dlaczego do tej pory wyróżniałam jedynie TVN?
Raz w tygodniu będą się pojawiać zapowiedzi nadchodzących odcinków.
Zaczynam od Klanu 🙂

Klan – streszczenia 3-7 października 2016.

2987

Dziewczyna, która próbowała zranić nożem Daniela zostaje ujęta przez policję. Okazuje się, że działała bez porozumienia z sektą. Na Sadybie wszyscy wspominają udaną imprezę urodzinową Jaśka, która wspaniale zintegrowała młodzież i starsze pokolenie. Telefon służbowy zakłóca miły wieczór Rafała i Oli. Zostają wezwani na interwencję do rodziny Gorajczyków.

2988
Dzieci Gorajczyków ciągle są poszukiwane. Matka podejrzewa, że porwał je teść. Wyjawia Oli, że była przez niego molestowana. Monika razem z adwokatem odwiedza w szpitalu Daniela, aby ustalić prawdę o pieniądzach Gravesa. Darek definitywnie podejmuje decyzję o podjęciu studiów zaocznych na politechnice.

2989
Małgosia uważa, że Daniel przelewając pieniądze z sekty na hospicjum okradł wspólnotę. Beata i Monika są zdumione jej stanowiskiem. Agnieszka wpada w kłopoty w ministerstwie z powodu poparcia petycji pewnej fundacji. Bolek odwiedza Bożenkę i Miłosza z radosną informacją. Na jego posiadłości rzeczywiście są źródła geotermalne.

2990

Daniel jutro wychodzi ze szpitala, a Monika martwi się, że znowu nie będzie bezpieczny. Dyskusję z Feliksem na ten temat przerywa niespodziewana wizyta Wacka. Bożenka nagrywa kolejną sesję ćwiczeń do swojego bloga dla młodych mam, kiedy nagle odczuwa silny skurcz.

2991

Bożenka trafia do szpitala. Sytuacja zostaje opanowana i wkrótce młoda mama ma wrócić do domu. Bolek o swoim przedsięwzięciu geotermalnym rozmawia z Antkiem i Jerzym. W swoim biznesie chętnie też widziałby Rutkę. Odnajdują się dzieci Gorajczyków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *