Najlepszy odcinek w serii. Jak do tej pory, jak dla mnie.
Nawet się wzruszyłam. A to za sprawą kobiet, które wcześniej spędzały życie w barze i opowiadały sobie o podbojach i problemach z facetami. Teraz okazuje się, że naprawdę je mają.

Ten odcinek jest inny. Po pierwsze Słomka, która zrozumiała już, że kocha swojego męża - Mikołaja.  Prosi go o wybaczenie, kaja się - po raz pierwszy zrobiło mi się jej żal.
Żal też Joanny, która zazdrością rozwala swój związek. I nie dziwię się Markowi, że nie wytrzymał tysięcy kontrolnych telefonów, szpiegowania, nachodzenia w trakcie pracy, a przede wszystkim podejrzeń o romans z najlepszą przyjaciółką.
Najbardziej żal jednak Darii.
Rozbawił mnie wątek męża, który uznał, że seks służy jedynie do prokreacji. W tak odważnym serialu! Czy związek bez seksu ma szansę na przetrwanie? Zapytajcie seksuologów - ja nie wiem :)

Daria jako autorka najpopularniejszego erotycznego bloga - jestem w stanie uwierzyć. Świetny pomysł.
Zazdroszczę 100 tysięcy wejść dziennie.

Rozwaliła mnie dbałość o szczegóły. Zwróćcie uwagę na “Jamniczka” - czyli “Pudelka”. Ten sam układ strony, ta sama grafika, a nawet! niedbałe pismo - zlepek wyrazów - charakterystyczne dla tego portalu.

U Magdy nic nowego, Filip Bobek błąka się po redakcji. Ale ogólnie nie jest źle. Z tygodnia na tydzień jest zdecydowanie lepiej.

Ostatnia scena z wykrywaczem metalu - wzruszająca.

Szkoda będzie jednak stracić ten serial na rzecz nowego - czy są już jakieś plotki o kontynuacji?

Zwiastun

Jeżeli widzisz ten tekst, włącz obsługę JavaScript-u w swojej przeglądarce.

fot.ksd.plejada.pl