Klub szalonych dziewic 8 – powrót dołeczków

Filip Bobek wreszcie powrócił – jest piękny, przystojny, świetnie ubrany – nie dziwota, że biorą go za geja 🙂
Już drugi odcinek, który nie pokazuje tylko przyjaźni, całusków, spotkań w barze przyjaciółek i jest o czymś. Dziwi mnie nadal tylko ilość alkoholu, który wlewa w siebie Magda, po czym jest zupełnie trzeźwa – to jest do poprawy.
Mieszkanie piękne, ale widać tylko jeden pokój – i kawałek korytarza. Parapetówki bazują zazwyczaj na kuchni i łazience – drobny szczegół.
Ciekawy wątek Pawła i Darii. Gdzie są tacy mężczyźni? Tym bardziej, że kilka dni wcześniej się wkurzają, a teraz chcą wszystko wynagrodzić swojej ukochanej. Pakuj się w 3 minuty! vs Ty musisz mieszkać w Warszawie, bo zrozumiałem, że to ci da szczęście… bez komentarza – może i tacy są.

Wątek „Rudej” Joanny też irytuje – i dlaczego scenarzyści uważają, że Bobrowski lubuje się w rudych – a może to przypadek? (Pierwsza w Magdzie M. Agata – teraz Joanna). Dlaczego irytuje. Bo kobieta nie ma 17 lat i jeśli mężczyzna ją zapewnia, że jedzie do pracy – to nawet widok pocałunku na peronie nie spowoduje ucieczki – raczej furię – „czyli: wydrapię oczy tej lasce/łajzie„. A pocałunek – wybaczcie Państwo – czy całusek powoduje zerwanie związku? I nie mówimy tu o namiętnym, tylko zwyczajowym „cmokasku”. Miło się zakończyło – chociaż mam nadzieję, że Marek ma coś do ukrycia.

Karolina Słomka – lubię ją. I wiem, że jestem odosobniona w tym uczuciu. Każdemu jednak żal Mikołaja – a to co tutaj wyrabia ze swoim „byłym” mężem przechodzi ludzkie pojęcie. Nie dziwię się, że on już nie będzie chciał mieć z nią nic wspólnego.
I zakłamanie bohaterek – czyli Magda, której remontował mieszkanie i pierwsza biegnie go przepraszać, dzień wcześniej w barze kazała chłopaka wykopać „Słomce”. Kobiety są aż tak okropne?

I Magda. Ona jest tutaj główną bohaterką – bo to jej parapetówka. Trzymam kciuki za wyzwolenie Jana. Chociaż jak całowali się w samochodzie z Beatą (Aleksandra Nieśpielak) – ona w czerwieni – ma się wrażenie, że kobieta wyciągnie KŁY i ugryzie naszego bohatera 🙂 Ahh… rozmarzyłam się. Brawa dla Jacka Poniedziałka, który jest gejem ale wyzwala w kobietach emocje co najmniej dobre 🙂

Klub szalonych dziewic nie jest zły. I uważam, że jak najbardziej powinna być druga seria. Ale.

Ok dzisiaj nie ma ale.

2 odpowiedzi do “Klub szalonych dziewic 8 – powrót dołeczków”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *