Klub Szalonych Dziewic odcinek 5

Dzięki VOD możemy oglądać przedpremierowy odcinek serialu KSD.
Ptyś ma rację – ogląda się lepiej niż 1 i 2 ale nadal nie mogę uwierzyć w bohaterki. Po pierwsze alkohol.
Magda – rozmawiając z Janem wypija szklaneczkę „whiskacza”, a później wsiada do samochodu (twierdzi, że miała problemy z odpaleniem).
Na wieczorze też nie oszczędza – naliczyłam trzy dolewki czystej – i nadal nic? Ja rozumiem, że aktorki piją wodę – ale mogłyby trochę udawać.
Po drugie. Ja rozumiem, że to Warszawa i inne standardy ale może bohaterki powinny zainwestować w telewizję. Tak dla rozrywki. Joanna zamiast tarzać się po nocy na kanapie – puściłaby sobie film, lub „Potyczki Jerrego Springera”. Taki zjadacz czasu – ale przyjemnie się przy nim usypia…
Dodatkowo przez ostatnią scenę podejrzewam, że Joanna jest nimfomanką. Bo ciężko ją nazwać „singielką” 🙂
Dziewczyny, które mają ze sobą tak mocną więź i spotykają się przy każdej okazji – poza wyborem sukni ślubnej swojej przyjaciółki – hmm… (A propos co się stało z piękną, czerwoną sukienką – jeśli panna młoda wystąpiła w białej?)
Podobało mi się pokazanie Magdy, która jednak odpuściła sprzedaż domu. Nie mieszkam w Warszawie i nie wiem jakie tam są standardy wynajmu – ale czy agencja nieruchomości nie może się pofatygować i zetrzeć li i jedynie kurz z ławy? Rozumiem, że remont mieszkania, które wynajmuje odpada – ale taka warstwa kurzu? To miało być chyba dramatyczne – w sensie, w jakim mieszkaniu wylądowała Magda – ja się uśmiałam.
Czekam na kolejne odcinki. Ale nadal nie mogę powiedzieć, że ta pozycja wyszła stacji TVN.

fot.http://ksd.plejada.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *