Kolejna konkurentka Drawskiej?

Trwają prace na planie trzeciej serii „Szpilek na Giewoncie”. Jak podaje Super Express pojawi się kolejna kandydatka do serca Bartka. Przy okazji będzie konkurować z Ewką również w biznesie. Kim jest tajemnicza kobieta? Jeszcze nie wiadomo – chociaż nowa „znajoma” pojawiła się już w serialu.
Jak myślicie o kogo może chodzić? Eliza? Marta? Mam nadzieję, że scenarzyści wykluczyli Joannę.

Wychodzi na to, że Ewa i Bartek na początku nowej serii będą razem, jednak pojawi się kobieta, która wszystko zepsuje…
Brzmi znajomo?

4 odpowiedzi do “Kolejna konkurentka Drawskiej?”

  1. A właśnie że bardzo ciekawie się zapowiada ten sezon! Niby czemu nudny miałby byc? Twoim zdaniem Aniu ciekawie by było jakby Ewa i Bartek sie miziali przez cały sezon. Jeśli ktos lubi takie klimaty to polecam m jak miłoś. Przypominam że Szpilki na giewoncie to serial skupiający sie głównie na losach Ewy i im bardziej komlikuja jej zycie tym bardzie się ciekawie robi:-)Nie może byc przecież tak aby było cały czas cukierkowato.A tą kobietą z którą będzie walczyła Ewa to Marta Łukasik! I nie tylko będą walczyły o Bartka ale też w sferze biznesowej 🙂

  2. Zapomniałam jeszcze dodac że będzie smiechowo w nowej serii poniewarz Ewa z Lucyną będą robiły Marcie cały czas na złośc;-)

  3. O Boże nie wiem dlaczego na siłę po raz kolejny promują drewno aktorskie czyli maciąg o ile to co piszesz astra to prawda. W Szpilkach była okropna, zero wyrazu emocji czegokolwiek. Nie ma już naprawdę żadnej innej aktorki?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *