Komisarz Alex – Lucyna zapadnie w śpiączkę!

Po tym, jak auto z uwięzioną w środku Lucyną (Magdalena Walach) wyleciało w powietrze, komisarz Szmidt cudem przeżyje zamach bombowy i w 6. odcinku „Komisarza Aleksa” (emisja w sobotę 2 listopada o godz. 20.35 w TVP1) trafi do szpitala. Jednak jej stan lekarze określą jako bardzo ciężki. Na domiar złego rudowłosa policjantka zapadnie w śpiączkę…

Wszyscy przyjaciele Lucyny będą modlić się o cud.

– Musimy mieć nadzieję – powie Piotr (Krystian Wieczorek) czworonożnemu detektywowi Aleksowi.

Tymczasem lekarze poinformują Piotra, Martę (Beata Fido) i komendanta Mędrzaka (Zbigniew Lesień), że ich przyjaciółka może nie wybudzić się ze śpiączki!

SZARY – odc. 6

W opuszczonym magazynie dochodzi do strzelaniny, w wyniku której ranny zostaje Adam Bertolt (Mariusz Kiljan), człowiek podejrzany o kradzież patentów farmaceutycznych o dużej wartości. Bertolt próbował sprzedać kartę pamięci z wykradzionymi patentami Adamowi Szarzyńskiemu Dariusz Majchrzak), pseudonim „Szary”, legendarnemu gangsterowi, który od lat wymyka się wymiarowi sprawiedliwości.

Do śledztwa wkracza komisarz Górski wraz z Aleksem, jednak okazuje się, że sprawę prowadzi już komisarz Mianowski (Mariusz Mianowski) z Warszawy, z którym kilka lat wcześniej Górski bezskutecznie ścigał „Szarego”.

Nadzieja na szybkie rozwiązanie sprawy pojawia się, gdy Adam Bertolt deklaruje chęć współpracy z policją. Niestety, w trakcie transportu do szpitala więziennego, nieznani sprawcy napadają na konwój przewożący wynalazcę i zabijają go na miejscu. Wszystko wskazuje na to, że za atakiem stoi „Szary”.

Niedarzący się sympatią komisarze Górski i Mianowski są zmuszeni ze sobą współpracować, aby po raz kolejny spróbować schwytać „Szarego” i odzyskać skradzioną kartę pamięci.

Jedna odpowiedź do “Komisarz Alex – Lucyna zapadnie w śpiączkę!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *