W 11. sezonie Lucyna (Magdalena Walach) wciąż będzie rywalizować z Niną (Karolina Nolbrzak) o względy Piotra (Krystian Wieczorek). Marta (Beata Fido) adoptuje pieska Patiszona, który będzie odwiedzał łódzką komendę razem ze swoją panią. Z kolei patolog Leon (Janusz Chabior) będzie miał kłopoty małżeńskie, przez co wpadnie w depresję.

W najnowszym sezonie – podobnie jak we wszystkich wcześniejszych - w gościnnych epizodach wystąpi plejada gwiazd, m. in. Anna Cieślak, Marta Dobecka, Magdalena Kumorek, Redbad Klijnstra-Komarnicki, Dariusz Jakubowski, Mirosław Zbrojewicz, Krzysztof Kwiatkowski, Kamil Szeptycki, Paweł Okraska, Tomasz Sobczak, Filip Gurłacz, Lech Mackiewicz.

ODC 1 “BRATERSTWO KRWI”

We własnym domu zostaje zamordowany Bogdan Zięba. Prowadząc śledztwo, ekipa Górskiego poznaje motyw zbrodni. Zięba wpadł na trop organizatora nielegalnych walk psów, niejakiego Rudego (Redbad Klijnstra-Komarnicki) i próbował go szantażować. W nielegalny proceder zamieszana jest też dyrektorka schroniska dla zwierząt (Anna Cieślak). Górski i Lucyna obserwują schronisko. Trwa załadunek psiaków, które służą szkolonym do walk bestiom jako sparring partnerzy. Górski daje Aleksowi komórkę z uruchomionym GPS-em. Ma ją zostawić w ciężarówce. Policjanci chcą w ten sposób dotrzeć do miejsca, gdzie szkolone są psy do walk. Aleksa zauważa człowiek, który przewozi psiaki do kryjówki Rudego. Oszałamia Aleksa nabojem usypiającym i pakuje do ciężarówki. W trakcie drogi komórka rozładowuje się, a Górski i Lucyna gubią ciężarówkę za którą jadą. Marta ustala, że Rudy kupił niedawno gospodarstwo pod Łodzią. Kiedy ciężarówka dociera na miejscem, Rudy każe swoim ludziom pozbyć się Aleksa. Zamknięty w stodole Alex obezwładnia gangsterów, którzy przyszli go zabić. Uwalnia przywiezione ze schroniska psiaki. Do kryjówki docierają Górski z Lucyną i aresztują Rudego.