Komisarz Alex powraca w 11. odsłonie i… zostanie porwany

W 11. sezonie Lucyna (Magdalena Walach) wciąż będzie rywalizować z Niną (Karolina Nolbrzak) o względy Piotra (Krystian Wieczorek). Marta (Beata Fido) adoptuje pieska Patiszona, który będzie odwiedzał łódzką komendę razem ze swoją panią. Z kolei patolog Leon (Janusz Chabior) będzie miał kłopoty małżeńskie, przez co wpadnie w depresję.

W najnowszym sezonie – podobnie jak we wszystkich wcześniejszych – w gościnnych epizodach wystąpi plejada gwiazd, m. in. Anna Cieślak, Marta Dobecka, Magdalena Kumorek, Redbad Klijnstra-Komarnicki, Dariusz Jakubowski, Mirosław Zbrojewicz, Krzysztof Kwiatkowski, Kamil Szeptycki, Paweł Okraska, Tomasz Sobczak, Filip Gurłacz, Lech Mackiewicz.

ODC 1 „BRATERSTWO KRWI”

We własnym domu zostaje zamordowany Bogdan Zięba. Prowadząc śledztwo, ekipa Górskiego poznaje motyw zbrodni. Zięba wpadł na trop organizatora nielegalnych walk psów, niejakiego Rudego (Redbad Klijnstra-Komarnicki) i próbował go szantażować. W nielegalny proceder zamieszana jest też dyrektorka schroniska dla zwierząt (Anna Cieślak). Górski i Lucyna obserwują schronisko. Trwa załadunek psiaków, które służą szkolonym do walk bestiom jako sparring partnerzy. Górski daje Aleksowi komórkę z uruchomionym GPS-em. Ma ją zostawić w ciężarówce. Policjanci chcą w ten sposób dotrzeć do miejsca, gdzie szkolone są psy do walk. Aleksa zauważa człowiek, który przewozi psiaki do kryjówki Rudego. Oszałamia Aleksa nabojem usypiającym i pakuje do ciężarówki. W trakcie drogi komórka rozładowuje się, a Górski i Lucyna gubią ciężarówkę za którą jadą. Marta ustala, że Rudy kupił niedawno gospodarstwo pod Łodzią. Kiedy ciężarówka dociera na miejscem, Rudy każe swoim ludziom pozbyć się Aleksa. Zamknięty w stodole Alex obezwładnia gangsterów, którzy przyszli go zabić. Uwalnia przywiezione ze schroniska psiaki. Do kryjówki docierają Górski z Lucyną i aresztują Rudego.

2 odpowiedzi do “Komisarz Alex powraca w 11. odsłonie i… zostanie porwany”

  1. Pan Czop odszedł z serialu…
    „Już w 1. odcinku nowego sezonu „Komisarza Aleksa” okaże się, że Puchała dostał propozycję poprowadzenia cyklu szkoleń dla policjantów w Lagos i na rok wyjeżdża – razem z żoną i dzieciakami – do Afryki”.

    ;)))))

  2. Prymitywny triumf i nic więcej. Żadne łowiectwo nie zostanie zakazane, a tak w ogóle ta ustawa realnie niczego nie zmieniła. W kynologii będzie moim zdaniem szansa na pozytywną zmianę regulaminów i tyle. Zakaz udziału dzieci (18 lat ładne mi dziecko) to zwykła, nie mająca szans na praktyczną realizację głupota, która będzie zaskarżona jako niekonstytucyjna i zostanie zniesiona. To tylko kwestia czasu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *