Komisarz Alex wraca z wakacji!

W nowym, 13. sezonie serialu pt. „Komisarz Alex” kudłaty policjant zostanie gwiazdą telenoweli, Piotr (Krystian Wieczorek) postanowi wyruszyć w podróż po Polsce, a Lucyna (Magdalena Walach) otrze się o śmierć…
TVP1 rozpoczyna emisję nowych odcinków „Komisarza Aleksa” w sobotę 7 września o godz. 20.35.

Aleksa – jak zwykle – czeka mnóstwo wyzwań, ale oprócz ścigania przestępców, będzie też zajęty graniem w popularnej telenoweli! Podczas śledztwa w sprawie zabójstwa młodej aktorki podopieczny Górskiego wpadnie w oko reżyserowi serialu „Oblicza miłości” i dostanie zaproszenie do roli pupila pary głównych bohaterów telewizyjnego hitu. Okaże się o wiele zdolniejszy od swego poprzednika i po prostu go… wygryzie. Piotr nie będzie zachwycony niespodziewaną karierą Aleksa, ale Gutek (Piotr Bondyra) przekona go, by pozwolił swemu przyjacielowi przez chwilę cieszyć się sławą.

Górski wreszcie doczeka się urlopu. Postanowi zabrać Aleksa w podróż po Polsce i pokazać mu swe ukochane miejsca. Niestety, w ostatniej chwili będzie musiał przełożyć wyprawę, by razem z Leonem (Janusz Chabior) zająć się rozwiązaniem zagadki, do kogo należą ludzkie szczątki znalezione w kopalni żwiru. W końcu jednak wyruszy na wakacje.

Tymczasem Lucyna (Magdalena Walach) zostanie ranna w wybuchu samochodu-pułapki. Policjantka w ciężkim stanie trafi do szpitala, a Piotr na pewien czas przejmie jej obowiązki, z niecierpliwością czekając na jej powrót do pracy.

W nowym sezonie u boku Aleksa pojawi się wiele znanych z innych seriali gwiazd. Sylwię Juszczak, czyli Sarę Korską z „Nielegalnych”, zobaczymy jako siostrę naukowca posądzonego o kradzież patentów farmaceutycznych, Beatę Kawkę, czyli Grażynę Rozłucką z „Belfra”, jako kochankę młodego trenera personalnego, a Agnieszkę Wosińską, czyli niezapomnianą siostrę Dorotę Lubicz z „Klanu”, jako agentkę, która zapragnie zająć się aktorską karierą pogromcy łódzkich przestępców! Zaproszenie do udziału w 13. serii „Komisarza Aleksa” przyjęli też m.in. Dariusz Wieteska, czyli Piotr Strzelecki z „Na sygnale”, Dawid Czupryński, czyli Bruno Krawczyk z „Na Wspólnej”, Robert Gonera, czyli Jan Grot z „Korony królów”, i Jacek Borkowski, czyli Piotr Rafalski z „Klanu”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *