Komisarz Mama – Nowy serial Polsatu

Po rozstaniu z mężem postanawia znowu realizować się zawodowo. Powrotu do pracy nie ułatwia jej zbuntowany i cyniczny zespół. Podwładni nie doceniają jej zmysłu wnikliwej obserwacji i doświadczenia. Tymczasem zaskakujące metody śledcze okazują się wyjątkowo skuteczne. Maria jest świetnym psychologiem – wie, jak podejść bogatego fabrykanta, a jak mordercę. Wciela się w różne role, udaje ofiarę, czasem naiwną blondynkę.

Wszystko po to, żeby zdobyć zaufanie rozmówców, a co za tym idzie materiały, które mogą przybliżyć ją do rozwiązania sprawy. Matejko z całych sił stara się sprostać wszystkim obowiązkom szefowej i matki, ale w jej życiu nie zabraknie także miłosnych zawirowań! A to wszystko za sprawą czarującego sąsiada za płotem i powracającego niespodziewanie byłego męża.

Jednym z największych krytyków Marii są… jej dzieci. Jednak nawet one nie są w stanie wyprowadzić jej z równowagi. Na złośliwości odpowiada uśmiechem i konsekwentnie robi swoje. Nie jest idealna, zna swoje wady i nie próbuje ich ukryć. Bywa twarda i bezkompromisowa a czasem krucha i wrażliwa.

Każdy odcinek serialu „Komisarz Mama” to osobna zamknięta historia kryminalna rozgrywająca się w innym środowisku.

W serialu zobaczymy doborową obsadę! Krystian Wieczorek w roli męża Marii, z którym jest w separacji, Jakub Wesołowski jako sąsiad Łukasz Idzikowski, który nie będzie mógł się oprzeć urokowi pani komisarz, Anna Mucha jako jego dziewczyna.

Bohaterami produkcji są także Anna Dereszowska w roli Patrycji Madalińskiej – szefowej Marii, Wojciech Zieliński jako podkomisarz Piotr Żeromski, Arkadiusz Smoleński – starszy aspirant Jan Rybczyński, Anna Matysiak – aspirant Roma Mazur i Joanna Niemirska – laborantka Helena Zawada.

Serial liczy 8 odcinków. Producentem wykonawczym jest Tako Media, reżyserem Marcin Ziębiński, a autorką adaptacji Justyna Pobiedzińska. Serial „Komisarz Mama” opiera się na francuskim formacie „Candice Renoir”, który doczekał się aż ośmiu sezonów!

5 odpowiedzi do “Komisarz Mama – Nowy serial Polsatu”

      1. Po słabej oglądalności serialu „Zawsze Warto” która leciała właśnie w środy obawiam się również słabej oglądalności „Komisarz Mamy”. Ale może bardzo dobra obsada się wybroni 😉

  1. Serial można już oglądać przez Iplę. Słaby krok bo oglądalność w telewizji może być kiepska ale po obejrzeniu odcinków mogę śmiało powiedzieć że to jest bardzo dobry serial i liczę na 2 sezon 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *