Komisarz Rozen! Nowy serial kryminalny z Marcinem Bosakiem i Martą Żmudą-Trzebiatowską!

Pilotowy odcinek nowego serialu kryminalnego Polsat wyemituje o 23:05 już 16 sierpnia!
Czego możemy się spodziewać?
„Komisarz Rozen” to produkcja kryminalno-obyczajowa, oparta na mocnych, dynamicznych intrygach kryminalnych. Głównym bohaterem jest chadzający własnymi ścieżkami, brawurowy i nie zważający na reguły policjant – Marcin Rozen. W tytułową rolę wcielił się Marcin Bosak.
PONIŻEJ WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW.

Rozen jest nonszalancki i pewny siebie, czasami popełnia błędy, lecz zawsze podąża własną drogą. Jest doskonały w zbieraniu informacji i rozwiązywaniu najtrudniejszych spraw kryminalnych. Skłonny do brawury i nie zważający na procedury policjant. Poznajemy go podczas niebezpiecznej akcji, w trakcie której podczas strzelaniny giną dwaj „żołnierze” rozpracowywanego przez policję gangstera. Z powodu nagłej śmierci podejrzanych dochodzenie utknie w martwym punkcie a szefowie Staroń (Marek Bukowski) i inspektor Szwarc (Bronisław Wrocławski) odpowiedzialnością za to obarczą Rozena. Mimo niezadowolenia, zwierzchnicy powierzają komisarzowi kolejną sprawę.
Z więzienia uciekł niejaki Kancer (Marek Frąckowiak)- brutalny gangster, określany mianem ostatniego ojca polskiej mafii. Rozen ma go doprowadzić z powrotem za kratki. Komisarzowi udaje się dostać w szeregi mafii. Zjawia się w nielegalnym domu gry i nawiązuje znajomość z młodym gangsterem, prawą ręką Kancera, Grzegorzem Wandorfem (Kamil Kula). Wandorf jest przekonany, że ma do czynienia z mordercą poszukiwanym przez policję, zleca więc Marcinowi niebezpieczne zadanie – wywiezienie Kancera za granicę. Sytuacja jest groźna, a wkrótce jeszcze bardziej komplikuje się i komisarz Rozen naraża coraz bardziej swoje życie, by zatrzymać uciekiniera, zanim uda mu się wydostać z kraju… Tymczasem w komisariacie jego wrogowie też nie próżnują. Staroń, za pośrednictwem młodego i ambitnego policjanta Jawora (Michał Lewandowski), próbuje odsunąć Rozena od sprawy. Rozwój wypadków wydaje się do przewidzenia, a jednak nic bardziej mylnego. Akcja rozwija się dynamicznie i finał zaskoczy wszystkich a najbardziej głównego bohatera. Za poświęcenie na służbie nie powinien oczekiwać nagrody, mimo to czeka go niespodzianka – na komendę wraca bowiem jego była miłość, podkomisarz Ewa Rybczyńska (Marta Żmuda-Trzebiatowska).

fot. Polsat S.A.

10 odpowiedzi do “Komisarz Rozen! Nowy serial kryminalny z Marcinem Bosakiem i Martą Żmudą-Trzebiatowską!”

  1. Trochę późno racja 🙂 Ale już widać po tym serialu, które ‚gwiazdy’ należą do Polsatu, a które do TVN. Lubię Bosaka i trzymam za niego kciuki więc z pewnoścą zobacze pilota. Ale czytając streszczenia wydaje mi się, że to Żurek wygra jesienią w kategorii kryminał. Zobaczymy

  2. Zobaczę, przez miłość do Bosaka w roli policjanta (Nowa ;)). Żmuda do mnie nie przemawia, ale zobaczymy…

  3. Jak widzę Bosak znowu w roli pewnego siebie policjanta . Ciekawie się zapowiada . Mam zamiar oglądać 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *