10 odpowiedzi do “Koniec Diagnozy?”

 1. Nareszcie …. czekam na jakaś przyjemną obyczajówkę! Bokiem wychodzą mi tvnowskie kryminały i lekarskie perypetie …

 2. wybaczcie ze zapytam, bo nie ogladam od dawna a tak z ciekawości, co z dziecmi Anny? są z nią? i co z tą żoną Artmana? była w ciazy, urodziła?

 3. Tak dzieci są z Anną. Wróciły ze szpitala, pojechały do cioci i Artman je w następnym odcinku przywiózł 😉
  Była żona Artmana jest obecnie skupiona na pomocy dziewczynce z Ukrainy (handel dziećmi dochodzi jako wątek), którą poznała w szpitalu. Jest jej kuratorem, chociaż założę się, że finalnie będzie ją chciała adoptować.
  Pytaj dalej 🙂 Właśnie nadrabiam.

 4. A ja czekam na jakiś fajny serial, którego akcja nie zawali się po 1 sezonie, wszystko jedno czy kryminał czy obyczajowy, zauważyłam że TVN ma pomysł na 1 sezon, później na zasadzie wepchnijmy tam wszystko co się da może się uda.

 5. admin dzięki serdeczne, ja bodajże tylko piwerszy seial odglądnelam w calosci, drugiego cos troche w przelocie i juz nawet nie pamietam.. ale skoro moge pytąc :)…
  co z Michałem? są razem z Anną? i jak to sie dzieje ze Artman ciagle leczy i ma sie dobrze.. chyba jest zamieszany w cokolwiek. O ile da sie to jakos krótko opisać, bo wiem ze to już 4 sezon to sie troche musialo przez ten czas wydarzyc..

 6. Michał i Anna skomplikowana relacja, bo jeszcze nie wiem czy są nadal razem 😉 On jest po wypadku – samochód z bombą. Czekam na ostateczne deklaracje (uzależnił się od tabletek, związał się z grupą przestępczą, itp. + Ma haki na Artmana 😉

  betyli po finale zrobię ci podsumowanie 🙂

 7. Agnieszka – tylko to jest problem chyba każdej produkcji w Polsce.
  Od Lekarzy, przez To nie koniec świata, na Belfrze kończąc.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *